dodano: 2019-03-06 17:10:03
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Devil May Cry 5 z pierwszymi ocenami! Jak wypadła zdaniem recenzentów?

Autor: AnoX
Devil May Cry 5 z pierwszymi ocenami! Jak wypadła zdaniem recenzentów?
11°
0

Devil May Cry 5 ukaże się wkrótce na rynku, tymczasem poznaliśmy dziś pierwsze oceny gry. Jak produkcja wypadła w oczach recenzentów?
 
Capcom w ostatnim czasie może się pochwalić naprawdę dobrymi rezultatami, przy okazji potwierdzając jak szerokie i ciekawe portfolio posiada. Tym razem przyszedł czas na zaprezentowanie kolejnej odsłony cyklu Devil May Cry.
 
"Piątka" miała być powrotem do korzeni, przy okazji stojąc na swoich nogach i trzymając bardzo wysoki poziom. Średnia ocen na poziomie 90/100 (za opencritic, w momencie pisania) to rezultat znakomity, szczególnie dla największych fanów cyklu. 
 
 

 
Pierwsze oceny Devil May Cry 5 (za opencritic):
 
  • 100/100 - Rely On Horror, God is a Geek, Saudi Gamer, Leadergamer,
  • 95/100 - Heavy, Gaming Trend,
  • 90/100 - We Got This Covered, WellPlayed, Just Push Start, Cerealkillrz, True Achievements, Windows Central, The Sixth Axis, PC Gamer, Bazimag, Fextralife, TheSixthAxis, Press Start,
  • 80/100 - The Outerhaven Productions, Tech Advisor, Gameblog, PlayStation LifeStyle, Screen Rant,
  • 60/100 - CGMagazine.
 
Devil May Cry oficjalnie powróciło na rynek, przy okazji mogąc się nacieszyć trochę innym podejściem i charakterystyką świata przedstawionego. Jak widać Nero uniósł presję i może się pochwalić naprawdę dobrą produkcją. 
 
Devil May Cry 5 ukaże się 8 marca 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 

Komentarze (0):