dodano: 2019-11-04 12:00:10
PCPS4PS4 PROXBOX

Diablo IV na sporym, blisko dwugodzinnym zapisie rozgrywki

Autor: nocarz
22°
2
Diablo IV na sporym, blisko dwugodzinnym zapisie rozgrywki
Kilka dni temu na BlizzCon 2019 zapowiedziano Diablo IV, a już dzisiaj można oglądać jak gra prezentuje się na długi fragmencie rozgrywki. 
 
Pierwszego listopada na jednym z paneli BlizzCon 2019 została zapowiedziana czwarta odsłona Diablo. Blizzard przekazał sporo informacji czego możemy spodziewać się po Diablo IV, a już dzisiaj możemy obserwować z czym przyjdzie się graczom zmierzyć w uniwersum Diablo. Jeden z YouTuberów o ksywce Bluddshed miał okazję ograć najnowszą odsłonę.
 
Blisko dwugodzinny materiał zawiera to co tygryski lubią najbardziej czyli mocno klimatyczną i ociekającą krwią kontynuację kultowego RPG-a. Autor nagrania trzy kasy postaci czyli barbarzyńcę, czarodziejkę i druida. Początek nagrania pokazuje jak wygląda ekwipunek, umiejętności oraz talenty specjalne. Jest dobrze i niezmiernie klimatycznie, a większość zapisu pokazuje to co istotne w hack'n'slashu czyli krwawe starcia.
 
Miejmy nadzieję, że w Diablo IV będziemy mogli pobawić się już niebawem choć daty premiery jeszcze nie ujawniono.
 
Diablo IV jest skierowany na komputery osobiste PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.
 

Komentarze (2):
avatar AnoX
dodano: 2019-11-04 17:55:17

Rozgrywka prezentuje się nieźle, choć pytanie brzmi czy przygotowane zostały tylko te fragmenty czy projekt jednak zmierza ku końcowi prac i będzie dostępny w ciągu roku czy półtorej....

avatar redaktor
dodano: 2019-11-04 17:33:03

Wygląda obłędnie! Gdzie to można kupić?

Reklama
Reklama