dodano: 2018-11-07 12:00:02
PC

Distraint dostępne za darmo - Premiera drugiej części za kilka dni

Autor: nocarz
Distraint dostępne za darmo - Premiera drugiej części za kilka dni
0

Na platformie Steam można co jakiś czas odkryć małe wielkie gry, które są przez większość graczy niedoceniane. Jak to bywa do takich serwisów jak nasz należy odnajdywanie takich perełek, które często są tworzone przez niezależne małe studia.
 
Tym razem przedstawiamy wam psychologiczny horror Distraint stworzony przez jednoosobowe studio. Jesse Makkonen stworzył tą grę trzy lata temu na komputery osobiste. Teraz na platformie Steam produkcja jest dostępna za darmo w specjalnej wersji Deluxe Edition. Promocja związana jest z wydaniem drugiej odsłony Distraint 2 i potrwa do 13 listopada, czyli premiery nowej części.
 
Distraint to przede wszystkim horror psychologiczny w 2D, w którym gracz wciela się w Price'a, młodzieńca, który musi zabezpieczyć swoją firmę. W ramach oszczędności i wspomnianego zabezpieczenia zamieszka u pewnej staruszki, a krok ten zdecydowanie odmieni całe jego życie. W porównaniu do zwykłej edycji gry, autor rozdaje wersję Deluxe, która posiada dynamiczniejsze kolorowanie, ulepszone oświetlenie otoczenia, ulepszoną animację, grafikę i efekty, ulepszone udźwiękowienie dla lepszego klimatu oraz ulepszony interfejs użytkownika.
 
Distraint Deluxe Edition dostępna jest także na urządzenia mobilne z systemami android i iOS lecz za te wersje niestety trzeba zapłacić. Druga odsłona Distraint to kontynuacja swojej poprzedniczki, w której dalej wcielamy się w Price'a, który zaprzedał swoje człowieczeństwo na rzecz spółki McDade, Bruton & Moore. Kontynuacja to jeszcze więcej czarnego humoru, ale także klimatyczny horror o przywracaniu nadziei.
 
Distraint 2 ukaże się 13 listopada na komputery osobiste PC oraz urządzenia mobilne.
 
Karta Distraint na Steam
 
Karta Distraint 2 na Steam
 
 

Komentarze (0):
Reklama