dodano: 2018-12-06 16:00:02
PCNSHPS4PS4 PROXONE

Dodatek Wielka Stopa wkracza do Two Point Hospital

Autor: nocarz
Dodatek Wielka Stopa wkracza do Two Point Hospital
14°
0

Zima za oknem i zima w Two Point Hospital. Do gry zawitała kolejna aktualizacja w formie dodatku DLC pod nazwą „Wielka Stopa”.
 
Nowe DLC wprowadza bardzo mroźny region jakim są Góry Spiczaste. Jeżeli nowy region to także trzy nowe szpitale, trzy nowe pomieszczenia lekarskie, kolekcję zimowych dekoracji i mebli i co najważniejsze, nowe 34 odmiany chorób (w tym 9 widocznych) specjalnie przygotowanych dla górskiego obszaru.
 
Jednak główną atrakcję stanowi wielki futrzany VIP - Bartholomew F. Yeti. Ten lokalny gwiazdor i celebryta stara się trzymać na uboczu, z dala od wszelkich kłopotów. Jest on także autorem wielu pism, w których chce aby w Górach Spiczastych ministerstwo zapewniło lepszą opiekę medyczną. Teraz gracze mają za zadanie walczenie z wszelkimi przypadłościami Pana Wielkiej Stopy takimi jak: spocenie złośliwe, sercoziębłość czy pochrapywanie wzorzyste.
 
Placówki lecznicze znajdują się w Hotelu Underlook – jednym z najpopularniejszych miejsc do wypoczynku zimowego, w podniszczonym i mającym swoje lata świetności za sobą Ośrodku Badawczym w Swelbard oraz w niezwykłym, a jednocześnie przerażającym Zamku Roquefort.
 
Rozszerzenie Big Foot dostępne jest na platformie Steam w promocyjnej cenie 34,19 zł (do 12 grudnia). Warto się więc pośpieszyć i zobaczyć kolejne śmieszne choróbska. Natomiast walka o najlepszy szpital właśnie została podkręcona i gracze będą musieli stawić czoła jeszcze większej liczbie chory od prozaicznego złamania nogi aż po tak egzotyczne przypadłości jak sucharoza czy syndrom prysznicowej gwiazdy i kilkunastu wprowadzonych przez Wielką Stopę.  
 
Karta gry na Steam
 
Oficjalna strona gry
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama