dodano: 2019-08-23 22:30:07

Dog Duty, czyli inspiracja trochę z Commandos i z Cthulhu!

Autor: AnoX
Dog Duty, czyli inspiracja trochę z Commandos i z Cthulhu!
17°
0

Dog Duty to zupełnie nowa gra brazylijskiego studia Zanardi&Liza, która trafiła do Wczesnego Dostępu na Steam. Co oferuje ten tytuł z pixel artową oprawą?
 
Zanardi&Liza i SOEDESCO wypuściły do Wczesnego Dostępu na Steam, gdzie gracze mogą się już zapoznać z produkcją bazującą na serii Comandos, klimatach G.I.Joe oraz Cthlulhu w jednym. Nieźle, co nie?
 
Jako gracze będziemy mogli pokierować trzema postaciami, która trafiają na front, aby inwigilować bazę przeciwników oraz powstrzymać ich działania, wykorzystując do tego ograniczone środki działania.
 
Rose City Games na tegorocznym PAX West z dwoma niezależnymi tytułami
 
Ośmiorniczy przeciwnik - Octopus Commander, wraz z jego podwładnymi stara się zdominować świat, lecz nasze działania coraz skuteczniej go powstrzymują. Rozpoczynamy w ten sposób skalę która może się zakończyć wielkim starciem.
 
Rozgrywka wydaje się być trochę bardziej aktywna i jak można odnieść wrażenie, zabawa w mniejszym stopniu stawia na skradanie jako takie. Jeżeli jesteście zaintrygowani to zajrzyjcie na Steam, gdzie grę można już zakupić i sprawdzić.
 
Dog Duty nie ma jeszcze daty premiery pełnego wydania.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama