dodano: 2021-08-04 18:00:01
PCNSHPS4PS4 PRO

Dollhouse, przygodowy horror w klimacie noir z datą premiery na Nintendo Switch

Gra: Dollhouse
Dollhouse, przygodowy horror w klimacie noir z datą premiery na Nintendo Switch
10°
0

Dollhouse, przygodowy horror w klimacie noir, z elementami survivalu, stworzony przez Creazn Studio ma już swoją datę premiery na konsole Nintendo Switch. 

Kolejna produkcja grozy, tym razem łącząca elementy przygodowe, survivalowe, ale i atmosferę znaną z produkcji noir, zmierza dzięki firmie SOEDESCO na nową platformę. Dollhouse, gra mająca swoją premierę już na platformie Steam oraz PlayStation 4, teraz zadebiutuje także na konsolach Nintendo Switch.

Premiera gry na przenośną konsolę ma nastąpić jesienią i będzie to wersja cyfrowa, ale i fizyczna - pudełkowa. Gra na wspomnianą konsolę będzie zawierać funkcje charakterystyczne dla Nintendo Switch. Będzie korzystać z ekranu dotykowego do nawigacji po menu, HD Rumble, który symuluje bicie serca gracza, gdy jest ścigany, oraz dedykowanego przycisku, który umożliwia natychmiastowe odwrócenie się w przypadku nieoczekiwanych konfrontacji. Dostępny jest także żyroskop konsoli do sterowania kamerą pierwszoosobową w grze.

W Dollhouse zagłębiamy się w umysł Marie detektywa próbującego rozwikłać tajemnice jej przeszłości, której nie pamięta. Stara się ją rozwikłać dzięki właśnie pamięci i funkcji "skupienia", która pozwala spojrzeć oczami prześladowcy. Jednocześnie na Marie i zarazem gracza czeka trudna gra w kotka i myszkę, gdyż czyha na bohaterkę wiele wrogów. 

Przeczytaj również: Dollhouse oficjalnie ukazało się na rynku w miniony czwartek

Graczowi przyjdzie uciekać przed prześladowcą. Nie zabraknie ulepszenia postaci dzięki 40 umiejętnościom, także pasywnym. Rozgrywka pozwala na skanowanie otoczenia i patrzenia oczami prześladowcy. Będzie podróżował po mapach generowanych proceduralnie.

Dollhouse pojawi się na Nintendo Switch w październiku tego roku, po wcześniejszych premierach na PlayStation®4 i Steam.

Karta gry na Steam


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama