dodano: 2018-09-12 16:30:03
PC

Door Kickers: Action Squad już oficjalnie zadebiutowało na rynku!

Autor: AnoX
Door Kickers: Action Squad już oficjalnie zadebiutowało na rynku!
13°
1

Door Kickers: Action Squad po cichu zagościło oficjalnie na rynku sprawiając, że sprawdzić można zupełnie nową odsłonę o efektownych akcjach policyjnych.
 
Pochodzące z Rumunii studio KillHouse Games zdecydowało się na zaprezentowanie swojej gry akcji, która oficjalnie wychodzi już z etapu Steam Early Access.  Dotychczas produkcja doczekała się bardzo ciepłego przyjęcia, co potwierdzają oceny fanów znajdujące się na poziomie aż 92%. 
 
Staroszkolna produkcja łączy efektowne akcje specjalnych służb W ramach pełnej wersji znajdziemy tryb dla pojedynczego gracza z nowymi rozdziałami, 12 nowych poziomów z 4 nowymi przeciwnikami, elementami RPG, postępem postaci, perkami oraz 3 typami bossów, z którymi będziemy musieli się zmierzyć. Rzecz jasna nie zabraknie także zmagań wobec sieciowych.
 
- Jesteśmy tak podekscytowani, że wreszcie możemy wypuścić pełną wersję gry Door Kickers: Action Squad. Gra została bardzo dobrze przyjęta na etapie wczesnego dostępu, więc wzięliśmy na siebie opinie graczy i przetestowaliśmy grę na żywo z setkami graczy podczas PAX East i Gamescom. Dodaliśmy więcej treści i funkcji dla graczy w ostatecznym wydaniu - powiedział Dan Dimitrescu z KillHouse Games. - Mamy nadzieję, że gracze będą się dobrze bawić, grając solo lub z przyjaciółmi i docenić ilość głębokości dodaną do doświadczenie. Mamy jeszcze więcej treści planowanych po wydaniu, a także wsparcie dla warsztatów i wydanie edytora poziomów w grze dla ogółu społeczeństwa, i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co wymyślili nasi gracze! -
 
Door Kickers: Action Squad jest już dostępne na Steamie w cenie niecałych 14 euro.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2018-09-28 16:36:20

Te pikselowe różne wytwory sączasami conajmniej przesadzone i nic nie maja wspolnego z przeszloscia.

Reklama
Reklama