dodano: 2021-01-26 20:00:01
PC

Dr Livigstone, I Presume, polska przygodówka logiczna nawiązująca do gatunku escape room w finale konkursu GDWC. Głosowanie trwa!

Dr Livigstone, I Presume, polska przygodówka logiczna nawiązująca do gatunku escape room w finale konkursu GDWC. Głosowanie trwa!
30°
0

Dr Livigstone, I Presume, polska przygodówka logiczna studia Vulpesoft, nawiązująca do gatunku escape room w finale konkursu GDWC. Głosowanie trwa! 

Dr Livigstone, I Presume to jedyna rodzima gra, która znalazła się w finale, ostatnim etapie Game Development World Championship, konkursu dla entuzjastów tworzenia gier. Głosowanie, które trwało przez cały rok, zaowocowało świetnym osiągnięciem. 

Przeczytaj także: Dr Livingstone, I Presume?, polska przygodówka w stylu escape room będzie dostępna w wersji demo na Festiwalu Gier na Steam

Dr Livingstone, I Presume? to przygodowa gra logiczna, nawiązująca do klasycznych gier w stylu escape room, skupiająca się na łamigłówkach i historycznych postaciach. Tytuł został stworzony przez wrocławskie studio Vulpesoft. Gra wygrała głosowanie podczas 21. tygodnia Fan Favourites GDWC 2020. Dzięki temu znalazła się w finale konkursu. Wraz z nią do finału GAWC zakwalifikowały się 32 gry z całego świata. Finałowe głosowanie obywać się będzie 1 lutego. Na przycisk "vote" możecie klikać codziennie. 

Dr Livingstone, I Presume?, to gra w której wcielamy się w Henry’ego Stanleya. Mężczyzna został wysłany do Afryki, gdzie jego zadaniem jest odnalezienie zaginionego dr Davida Livingstone’a. Fabuła skupia się na postaciach historycznych i słowach, które znany z tytułu. Twórcy jednak dodali do gry dodatkowy rozdział.

Gra zadebiutuje na platformie Steam w pierwszym lub w drugim kwartale 2021 roku.

Zagłosuj na grę


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama