dodano: 2021-09-13 18:00:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

DYING: 1983, kolejna część przygodowego horroru, tym razem z większą ilością zagadek

DYING: 1983, kolejna część przygodowego horroru, tym razem z większą ilością zagadek
0

DYING: 1983, kolejna część przygodowego horroru, stworzona przez studio NEKCOM, wydana dzięki2P Games, tym razem z większą ilością zagadek i eksploracji.

DYING: 1983, eksploracyjny przygodowy horror, stworzony przez niezależne chińskie studio NEKCOM, gra będąca kontynuacją wydanej w styczniu 2018 roku gry DYING: Reborn, została zaprezentowana niedawno na kolejnym filmowym zwiastunie. Gra nie ma jeszcze swojej konkretnej daty premiery, wiemy jedynie, że zadebiutuje w przyszłym roku, ale ma już kartę na platformie Steam, więc można ją dodawać do swojej listy życzeń. 

DYING : 1983 to gra nastawiona na jeszcze więcej zagadek, zadań i łamigłówek, niż w poprzedniej grze. Jest to tytuł zawierający zdecydowanie więcej tekstu. Wraca w nim ikoniczna dla serii postać Fishhead, tym razem w bardziej nieoczekiwanej formie. Rozgrywka skupia się na przełamywaniu rzeczywistości, i poznawaniu przedmiotów i obiektów, które działają według własnych zasad. 

W tej pierwszoosobowej grze, wcielamy się w postać, która znajduje się w pomieszczeniach, z których musi się wydostać. Miejsce, w którym przebywa napakowane jest pułapkami, z którymi musi poradzić sobie poprzez rozwiązywanie licznych zagadek i łamigłówek. Z czasem poznaje prawdę o tym miejsce, wie, że wplątał się w intrygę, która ma ukryte dno i jest przerażająca.

Przeczytaj również: Life is Strange: True Colors, gra zadebiutowała. Jest i zupełnie nowy zwiastun filmowy

Rozgrywka skupia się na eksploracji, gra jest dłuższa i zawiera trzykrotnie większą ilością zagadek. Twórcy dodali do niej setki dziwnych przedmiotów, które sprawiają, że eksploracja staje się ogromnym skokiem naprzód.

Zagadki to głównie zadanie środowiskowe, polegające na manewrowaniu otoczeniem. Wszystko odbywa się w lokacja przepełnionych grozę, przyprawiających o gęsią skórkę. Oprócz pułapek, w grze pojawiają się także wrogowie, na których musimy uważać. 

Gra zadebiutuje w wersji na komputery osobiste PC, na Steam, a także na PlayStation 4, Pro, PlayStation 5, Xbox One i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować w 2022 roku. Dokładna data, nie jest nam znana. 

Karta gry na Steam


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Komentarze (0):
Reklama
Reklama