dodano: 2019-04-11 06:00:02

Już dziś możemy zmieniać PlayStation Network ID!

Autor: AnoX
Już dziś możemy zmieniać PlayStation Network ID!
17°
0

W dniu dzisiejszym otworzy się przed nami możliwość zmiany naszego loginu PlayStation Network ID (kojarzonego także jako PlayStation ID). Jak to zadziała?
 
W dniu dzisiejszym w końcu będziemy mogli zmienić swój nick na konsoli PlayStation 4 lub poprzez stronę internetową PlayStation Network. Sony zdecydowało, że pierwsza tego typu zmiana będzie darmowe, lecz po niej przyjdzie nam zapłacić. 
 
W Polsce cena tego typu aktywności wyniesienie 34,99 złotych, zatem warto to dokładnie przemyśleć, ponieważ w innym wypadku będziemy musieli wspomnianą opłatę wnieść.
 
Informacje o tym jak wykonać zmianę swojego PlayStation ID znajdziecie w tym miejscu (język angielski). Wkrótce przedstawimy polskie tłumaczenie wspomnianej metody.
 
 

 
[Komentarz] Cena jak na nasz rynek jest przynajmniej absurdalna, by nie powiedzieć, że niedorzeczna. Po długim czasie otrzymujemy jedną szansę, po której przyjdzie nam sporo wydać. Oczywiście już wcześniej wprowadził to Blizzard, lecz zrobił to trochę taniej. Pomimo tego i tak należy zauważyć, że tego typu funkcjonalności okazują się być naprawdę drogimi. To niestety kolejny raz kiedy próbuje się zabrać graczom pieniądze nawet za najprostsze czynności.
 
Takie zachowanie nie może się podobać i zdecydowanie nie należy akceptować tego ot tak.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama