dodano: 2020-04-30 19:00:01
PC

Dziś premiera przygodówki HOPA Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow

Dziś premiera przygodówki HOPA Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow
14°
0

Dziś premiera przygodowej gry HOPA Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow, kolejnej z serii Family Mysteries, dzieła Brave Giant LTD i Artifex Mundi.
 
Dziś swoją premierę ma kolejna, wchodząca w skład przygodowej HOPA trylogii Family Mysteries, produkcja stworzona przez Brave Giant LTD i Artifex Mundi, zatytułowana: Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow. Wraz z premierą do obejrzenia oficjalny jej zwiastun filmowy. 
 
Family Mysteries: Poisonous Promises - recenzja
 
Właśnie na stronie zagościła recenzja pierwszej z trzech przygodówek z elementami hidden - object, zwanej HOPA, Brave Giant LTD i Artifex Mundi, a już spieszymy z informacją o kolejnej grze wchodzącej w skład cyklu Family Mysteries. Przygodówka, która nosi tytuł Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow, tym razem zabierze graczy w wędrówkę po rodzinnych sekretach, umiejscowionych także w przeszłości. 
 
W przeciwieństwie do części pierwszej, zatytułowanej:  Family Mysteries: Poisonous Promises, w grze damy się ponieść cyberpunkowej rzeczywistości, w której nie braknie romansu, ale i cofanie się w przeszłość. A poznajemy ją oczami mężczyzny, niezwykle uzdolnionego naukowca, który pewnego dnia przeżyje niesamowitą przygodę, która zmieni jego spojrzenie na świat. Porwanie jego żony przez naszpikowanego cybernetyką podróżnika w czasie, oraz próba wrobienie go w przestępstwo, zmusi naszego bohatera do wzięcia spraw w swoje ręce. 
 
Family Mysteries 2: Echoes of Tomorrow to opowieść, która przenosi graczy w post-apokaliptyczną rzeczywistość oraz dystopijną przyszłość. W grze przeszłość miesza się z nowoczesną technologią, a prawda z fałszem. Gracz mierzy się tu tradycyjnie z licznymi łamigłówkami i sporą dawką szukanych obiektów.
 
Oczyść się z zarzutów, odkryj tajemnicę enigmatycznego uciekiniera z przyszłości i uratuj swoje małżeństwo. Przyszłość jak i przeszłość są w twoich rękach!
  
Gra dostępna jest na Steam w wersji na komputery osobiste PC, Mac oraz Linux oraz na urządzeniach mobilnych w Google Play i App Store. 
 
Kup grę na Steam
 
Artifex Mundi S.A. jest obecne na Giełdzie Papierów Wartościowych.
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje