dodano: 2019-02-04 15:40:02
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Dzisiaj odbędzie się prezentacja darmowej gry - Apex Legends

Dzisiaj odbędzie się prezentacja darmowej gry - Apex Legends
14°
1

Kilka dni temu sieć dosłownie była zasypana plotkami, które głosiły, że powstaje nowa gra od twórców Titanfalla. Dzisiaj plotki znalazły swoje potwierdzenie i niebawem będziemy mogli zobaczyć prezentację.
 
Apex Legends, bo tak nazwany został ten projekt, będzie grą darmową i zadebiutuje na komputerach PC i konsolach. Ma to być także kolejny przedstawiciel battle royale i na mapie spotka się około 60 graczy jednocześnie, a ci z kolei zostaną podzieleni na 3 zespoły. Postacie sterowane przez graczy będą miały także swoje unikalne zdolności i umiejętności, a nawet mają przypominać te znane z Overwatcha.
 
Titanfall 2 na komputery osobiste
 
Jednakże prawdziwym minusem będzie brak Tytanów, których po prostu nie uświadczymy podczas rozgrywki. Apex Legends ma działać tak samo dobrze jak Titanfall, bazując na mocno zmodyfikowanym silniku Source Engine. Produkcja ma być dostępna w modelu free to play i mikropłatnościami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na prezentację Apex Legends o godzinie 17.00 czasu polskiego, która można będzie oglądnąć pod tym adresem
 
Apex Legends ma się ukazać 5 lutego 2019 roku na PC, PS4 i XB1.
 
[AKTUALIZACJA - 18:00] Póki co dostępne są tylko widoczne, a o 21:00 wszystko ma na dobre wystartować...
 
titanfall2takedown

Tagi: PC, ps4, XONE, apex legends,
Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2019-02-19 09:19:46

Nic specjalnego w tym nie widzę i nie wyobrażam sobie grać w coś takiego a co dopiero za to płacić...

Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80