dodano: 2018-06-14 10:00:02
PC

E3 2018 - Night Call, detektywistyczny neo - noir nadchodzi

Autor: agusia16
E3 2018 - Night Call, detektywistyczny neo - noir nadchodzi
13°
4

Night Call, detektywistyczna gra symulacyjna stworzona przez studia Monkey Moon i Black Muffin, kolejnym niezależnym tytułem zaprezentowanym na tegorocznym E3.
 
W projekcie, którego wydaniem zajęło się Rew Fury wcielamy się w taksówkarza, który jako ostatni widział ofiarę seryjnego mordercy w mieście Paryżu. Jego zadaniem będzie rozwiązać zagadkę morderstw, ale i zarobić, a wszystko to podczas jednej nocy, na którą przypada zmiana naszego taksówkarza, który musi zarobić tyle, by starczyło mu na utrzymanie taksówki, opłatę mieszkania i utrzymanie się przez cały miesiąc. Niepowodzenia dochodzenia doprowadzi do sytuacji, w której dowodzący sprawą policjant zniechęci pasażerów jego taksówki do jakiejkolwiek rozmowy. 
 
W grze przejmujemy zatem w człowieka przejmującego rolę dwóch osób, detektywa i taksówkarza, a każdy z nich ma inne priorytety. Detektyw musi zadawać właściwe pytania osobom, które wozi, zapraszając do swej taksówce odpowiednich pasażerów i wydobywając z nich jak najwięcej informacji. To jakie pytanie zadamy i jak potoczy się rozmowa pozwoli uzyskać więcej wskazówek przybliżających do poznania prawdy o mordercy. Trzeba też pamiętać, że życie naszego protagonisty jest zagrożone.
 
Night Call jest grą detektywistyczną neo - noir z elementami symulacji, wykonaną w kolorach czerni i bieli, w rysunkowym stylu graficznym, w której gracz podejmować musi mądre i przemyślane decyzje, by nie tylko schwytać mordercę, ale i uratować swoje życie.
 
Gra trafi do sprzedaży na Steam w wersji na PC oraz na konsole z początkiem 2019 roku. 
 
Odwiedź stronę oficjalną gry
 
Karta gry w serwisie Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (4):
avatar TOM3K
dodano: 2018-06-20 10:54:09

Nie przekonuje mnie ale mnie trudno przekonać więc niech inni się wypowiedzą :P

avatar PanDamian
dodano: 2018-06-14 20:36:32

Powrót do klimatów "L.A. Noire"? To chyba dobrze, że nowa produkcja coś ugryzie od tej strony.

avatar agusia16
dodano: 2018-06-14 10:20:30

Tak, masz rację, wcielamy się się w mężczyznę, który jest zarówno detektywem, jak i taksówkarzem, albo na odwrót, jak kto woli. Po prostu uciekła mi część zdania, dzięki za czujność lubie bigos.

avatar lubie bigos
dodano: 2018-06-14 10:13:34

Zamotałem się w tym newsie - to detektyw też wozi? To co z niego za detektyw. Chyba że chodziło, że taksiarz ma dwie role, ale nie gramy jako 2 osoby ;) Ale sam opis rozgrywki przypomina mi Beat Cop, tam też poza wlepianiem mandatów, które były potrzebne na utrzymanie, trzeba było przy okazji rozwiązać grubszą aferę. Może być fajne.

Reklama
Reklama