dodano: 2019-06-11 16:00:03

E3 2019 - W After The Fall znowu będziemy zabijać zombie w VR

Autor: nocarz
E3 2019 - W After The Fall znowu będziemy zabijać zombie w VR
0

Targi E3 to nie tylko miejsce gdzie pokazuje się „normalne” produkcje, które możemy potem gościć na naszych telewizorach czy monitorach, ale to miejsce gdzie znakiem czasu prezentowane są te, które rozgrywać możemy w rozszerzonej rzeczywistości.
 
Vertigo Games, twórcy Arizona Sunshine, pokazali najnowszy zwiastun swojej gry After The Fall. Produkcja nie ukaże się wcześniej niż w 2020 roku i zabierze graczy w post-apokaliptyczny świat z motywami znanymi z lat 80-tych. Twórcy określają projekt jako wielkoformatowy FPS z elementami współpracy.
 
Jak czytamy w informacji studiaakcja rozgrywa się w pokrytych lodem ruinach alternatywnego Los Angeles z lat 80. W After The Fall zagramy jednym z czterech graczy, którzy staną razem przeciwko ogromnemu i wrogiemu światu w walce o kontrolę i przetrwanie całej ludzkości. Graj samemu lub w połączeniu z innymi graczami aby pozbyć się resztek starej cywilizacji, stawić czoła nieugiętym hordom i zabójczym bossom, stworzyć całą masę śmiercionośnej broni i władać niszczycielskimi mocami.
 
Arizona Sunshine i dodatek The Damned 
 
After The Fall to kontynuacja tematów podobnych jak w poprzedniej produkcji studia gdzie mordowaliśmy zombie i jak twierdzi Richard Stitselaar, dyrektor Vertigo Games, Arizona Sunshine była początkiem wielkiego przedstawienia, które dzięki AtF mamy nadzieję kontynuować i wprowadzić w życie to czego nie udało nam się stworzyć poprzednio.
 
After The Fall pojawi się w 2020 roku z przeznaczeniem na komputery osobiste PC oraz okulary VR Oculus Rift. 
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama