dodano: 2019-06-13 10:05:02

E3 2019 - Co jeszcze nam umknęło podczas PCGS 2019?

Autor: AnoX
E3 2019 - Co jeszcze nam umknęło podczas PCGS 2019?
0

Podczas PC Gaming Show 2019 przedstawiono wiele, wiele projektów, z których kilka nam uciekło. Dzisiaj powracamy do nich za sprawą nowego materiału.
 
Podczas wydarzenia poświęconego grom na komputery osobiste mogliśmy zobaczyć Versus, czyli zupełnie nowe rozszerzenie zmierzające do Warhammer: Vermintide 2. Kolejni przeciwnicy i grupa śmiałków grupa będzie odpierać nadciągające zagrożenie.
 
Auto Chess to nowe podejście do klasycznych szachów, które tym razem doczekają się nowego podejścia, punktów zdrowia oraz "żywych" pionków ostro rywalizujących na planszy.
 
Ocena E3 2019 - Mało zaskoczeń, wiele przecieków i stracona szansa
 
Maneater to nowa gra w otwartym świecie, która stawia na przygodę rekinem pożerającym wszystkich ludzi jak to tylko możliwe. Tripwire z resztą samo i to dość często porównuje ten tytuł do serii GTA.
 
Warframe ma zapewnić nam nowe atrakcje za sprawą dodatku Empyrean, który ma zapewnić produkcji jeszcze lepszą oraz ciekawszą przyszłość oraz sporą dawkę atrakcji.
 
Na koniec pozostało nam kolorowe Cris Tales, które stawia przed nami okazję do brania udziału w wydarzeniach teraźniejszych i z przeszłości, które mają ukształtować przyszłość.
 
 
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama