dodano: 2019-06-11 12:00:03
PCPS4PS4 PROXBOX

E3 2019 - Sniper Ghost Warrior: Contracts na gameplayu

Autor: nocarz
E3 2019 - Sniper Ghost Warrior: Contracts na gameplayu
0

Pierwsza odsłona Sniper Ghost Warrior stworzona przez CI Games była produkcją, która została niezwykle ciepło przyjęta przez graczy.
 
Pomimo wielu błędów i niedoróbek produkcja była świetna choć do gier wielkich z branży bardzo wiele jej brakowało. Podobnie miała się sprawa z drugą częścią ale niestety im dalej tym było gorzej. Trzecia odsłona Snipera została zrugana przez fanów, a mimo to CI Games nadal inwestowało w markę (Sniper Ghost Warrior 3 pojawił się także na urządzeniach mobilnych). 
 
Pierwsza zajawka Sniper Ghost Warrior: Contracts
 
W trakcie targów E3 2019 firma pokazała gameplay z najnowszej odsłony Sniper Ghost Warrior: Contracts, a dla was mamy wywiad serwisu IGN z przedstawicielami CI Games, którzy opowiadają o najnowszej części. Między innymi dowiadujemy się, że produkcja będzie stawiać na realizm (podobnie miało być w trzech poprzednich odsłonach, a dostaliśmy tylko namiastkę). Po drugie rozgrywka będzie opierać się na na zasadzie wykonywania kontraktów.
 
Twórcy zaznaczają, że nie będzie tutaj dowolności jak w poprzedniej odsłonie, której rozgrywka opierała się na piaskownicy. Za to otrzymamy olbrzymie mapy ale podzielone w zasadzie na kolejne misje, które trzeba wykonywać aby odblokować następne. Te z kolei będzie można wypełnić na kilka sposobów i przy okazji zaliczyć jeszcze zadania dodatkowe.
 
Sniper Ghost Warrior: Contracts ma ukazać się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych PC jeszcze w 2019 roku.  
 
Karta gry na Steam
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama