dodano: 2019-06-12 06:05:02

E3 2019 - THQ Nordic pokazało swoje gry, na co warto czekać?

Autor: AnoX
E3 2019 - THQ Nordic pokazało swoje gry, na co warto czekać?
35°
0

Na targach E3 2019 zobaczyć mogliśmy materiały z pięciu gier THQ Nordic, choć wiele z nich zobaczyć można było przy okazji. Co nas czeka? Zobacz materiały?
 
Wydawca ma w ramach swoich studiów całe mnóstwo gier powstających, jednakże tegoroczne targi E3 2019 były czasem, w którym mogliśmy zobaczyć kilka pozycji w ramach kilku modeli marketingowych.
 
Desperados III doczekało się zupełnie nowego zwiastuna, które doskonale buduje atmosferę przed kolejnymi prezentacjami sporego powrotu znanej marki.
 
Krótki materiał wideo z Destroy All Humans! pokazał nam kilka przebitek z rozgrywki, która zapowiada się miło, choć Fade to Silence też miało dobry potencjał i zwiastuny....
 
El Hijo zagościło ze zwiastunem na PC Gaming Show 2019, gdzie mogliśmy zobaczyć kilka ładnie wykonanych scenek z zabawy wraz z atrakcyjnymi akcentami.
 
Do sieci trafiło aż 30 minut rozgrywki z BioMutant, czyli z najlepiej prezentującej się obecnie produkcji w portfolio THQ Nordic, które zdecydowanie powinno promować ten nietypowy tytuł.
 
Na koniec pozostało nam Darksiders Genesis, które w trochę inny sposób podchodzi do marki i robi to dobrze. Znaczy takie wrażenie można odnieść po udostępnionym materiale. Pytanie brzmi czy tak ostatecznie pozostanie i czy gra doczeka się odpowiedniego dopracowania.
 
 
 
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama