dodano: 2020-01-28 06:05:02
PCPS4PS4 PROXBOX

EA, DICE i Battlefield V zapraszają do pięknie wykonanej dżungli!

Autor: AnoX
EA, DICE i Battlefield V zapraszają do pięknie wykonanej dżungli!
23°
0

W dniu dzisiejszym poznamy zawartość 6. rozdziału Battlefield V, który tym razem zabierze nas między innymi w samego serca dżungli! Na co możemy liczyć?
 
W takich okolicznościach jeszcze nie mieliśmy okazji się znaleźć i powalczyć. Co prawda BFV dostarczył nam podróż po wielu miejscach, jednakże w pełnoprawnej dżungli jeszcze nie mieliśmy okazji być.
 
Poznaliśmy powód opóźnienia premiery naszego hitu - Cyberpunk 2077
 
Tym razem postrzelamy pomiędzy gęstą roślinnością, która oferuje nam nie tylko piękne widoki, ale także serwuje nam interesującą miejscówkę, w której walka może być niezwykle zacięta oraz interesująca.
 
To będzie pierwsza bardzo duża aktualizacja w 2020 roku, będąca na swój sposób kolejnym wielkim otwarciem dla produkcji oraz jej deweloperów.
 
DICE być może ujawni nam także szersze plany dotyczące najbliższych miesięcy, podczas których będziemy się mogli delektować kolejną dawką treści. To szczególnie ważne także z uwagi na to, że nie wiemy dokładnie nad czym studio obecnie pracuje.
 
Twórcy w dniu dzisiejszym przedstawią nam także pełne spojrzenie na całą zawartość 6. rozdziału, który ma zaoferować nam masę atrakcji wszelkiej maści. To dobry czas, aby poznać przyszłość piątej odsłony. 
 
Ujawnienie całej zawartości poznamy o godzinie 15:00 polskiego czasu za sprawą publikacji zwiastuna.
 
Produkcja od dłuższego czasu rozwijana jest na wiele sposób, dzięki czemu gracze mogą się delektować coraz to nowymi atrakcjami, mapami oraz zawartością przytrzymująca społeczność. Póki co taki model wydaje się spisywać, jednakże nie takie rzeczy już w naszej branży się zdarzały....
 
To będzie ważny moment dla społeczności, która będzie mogła wysunąć pierwsze wnioski dotyczące także planów firmy, która pracuje nad kolejną odsłoną zmierzającą na nową generację konsol. Dawno nie otrzymaliśmy jednak Battlefronta, w związku z czym być może uwaga skierowana zostanie ku uniwersum Gwiezdnych Wojen.
 
Recenzja Battlefield V Rozdział 5: Wojna na Pacyfiku 
 
Battlefield V jest już dostępne na PC, PS4 i XB1.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama