18°
0
dodano: 2020-09-15 00:45:01
PCPS4PS4 PROXBOX

EA i Motive prezentują efektowną animację z Star Wars Squadrons - Hunted. Przygotowania do premiery wchodzą w decydującą fazę!

Autor: AnoX
Star Wars Squadrons doczekało się zaprezentowania animacji Hunted, doskonale nastawiającej gry do premiery nowej gry w świecie Gwiezdnych Wojen!
 
Motive Studios oficjanie udostępniło krótką animację, za sprawą której możemy z jeszcze większą lekkością wskoczyć do statku, którym będziemy śmigać w kosmosie już od 2 października 2020 roku.
 
Hunted to wspólne dzieło Motive Studios, Lucasfilm i Industrial Light & Magic, poprzez które możemy delektować się wielką przyjemnością, związaną bezpośrednio z magią świata Gwiezdnych Wojen.
 
 
Starcia Imperium oraz Nowej republiki będą oferować nam wyjątkowe doświadczenia, których w takim stanie nie doświadczaliśmy praktycznie w ogóle w ostatnich latach.
 
Premiera produkcji ma się odbyć już 2 października, a zatem już niebawem będziemy się mogli zapoznać z mniejszym tytułem, mogącym zaoferować fanów nowe/stare doświadczenia, napędzane satysfakcjonującą rywalizacją w sieci.
 
Star Wars Squadrons ukaże się 2 października 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One, a także na komputerach osobistych (Origin, Steam i Epic Games Store). Gra dostępna będzie w abonamentach EA Play.
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama