dodano: 2020-10-09 07:00:01
PCPS4PS4 PROXBOX

EA Motive w starym dobrym stylu obsłużyło Star Wars Squadrons!.Taka decyzja naprawdę mi się podoba!

Autor: AnoX
EA Motive w starym dobrym stylu obsłużyło Star Wars Squadrons!.Taka decyzja naprawdę mi się podoba!
17°
0

Star Wars Squadrons udanie zadebiutował na rynku, a decyzja EA Motive dotycząca przyszłości gry naprawdę przypadła mi do gustu....
 
Najnowsza decyzja EA Motive dotycząca popremierowego wsparcia gry Star Wars Squadrons mogła zadziwić wielu, graczy, jednakże  moim zdaniem jest naprawdę rozsądna i uczciwa. Ba, wydaje mi się być zwyczajnie dobrą decyzją.
 
Zapoznaj się także zSony ponownie skorzysta z wcześniejszych pomysłów Microsoftu? Trofea mogą się doczekać ważnego rozszerzenia!
 
Studio należące do Electronic Arts ogłosiło, że nie planuje żadnego większego wsparcia po premierze produkcji, czyniąc to w nieco staroszkolnym stylu. W tej sytuacji po zakupie otrzymujemy pełny produkt, którym możemy się delektować.
 
Brak dodatku oraz masy elementów dekoracyjnych wydaje się być świetne, w końcu nie jest to Rocket Arena nastawiona na długie wsparcia. Ot tutaj tryb wieloosobowy jest jedną z część, w zasadzie to tę bardziej dodatkową.
 
Podoba mi się taka decyzja, w końcu nie zawsze potrzebujemy multi, a większych projektów jest na tyle wiele, że zwyczajnie szkoda by było ponieść porażkę przy próbować uczynienia z tej gry usługi.
 
 
 
Star Wars Squadrons zadebiutowało 2 października 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One, a także na komputerach osobistych (Origin, Steam i Epic Games Store). Gra dostępna będzie w abonamentach EA Play.
 

źródło: https://www.dualshockers.com/star-wars-squadrons-no-dlc/

Tagi: ,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama