dodano: 2020-06-19 01:45:02
PCPS4PS4 PROXBOX

EAPL 2020 - Star Wars Squadrons z materiałami z rozgrywki, zarysem fabuły i ciekawymi informacjami dotyczącymi projektu

Autor: AnoX
EAPL 2020 - Star Wars Squadrons z materiałami z rozgrywki, zarysem fabuły i ciekawymi informacjami dotyczącymi projektu
0

Star Wars Squadrons poznaliśmy na początku go tygodnia oficjalnie, a już dziś mamy okazję zobaczyć dogłębniej czym jest ten tytuł i co oferuje.
 
Po serii wycieków ostatecznie w poniedziałek Electronic Arts zdecydowało się zapowiedzieć swój zupełnie nowy projekt w wyniku czego oficjalnie zapowiedziano Star Wars Squadrons.
 
Dziś mamy okazuję ujrzeć rozgrywkę w nowej formie, dzięki czemu będziemy się delektować nowymi fragmentami rozgrywki, przedstawieniem szerzej zarysu fabularnego oraz nieco innych aspektów zabawy.
 
Początkowo zaprezentowano nam poprzedni zwiastun, starając się zbudować odpowiednią atmosferę, by następnie przejść do... rozmowy o grze. Ta nie wniosła by zbyt wiele ciekawego, gdyby nie zaprezentowane szkice i grafiki związane z pojedynkami kosmicznymi w ramach świata Gwiezdnych Wojen.
 
EAPL 2020 - Co nowego prezentuje studio Hazelight, twórcy A Way Out?
 
Deweloperzy szykują dla nas okazję do zajrzenia do obu perspektyw wydarzeń, dzięki czemu będziemy mogli lepiej zrozumieć motywacje dwóch strony, przy okazji mogąc więcej czasu spędzić w kosmicznej przestrzeni.
 
Animacja zaprezentowana przypominała nieco tytuł pomiędzy ostatnimi grami ze świata Star Wars z tytułami VR-owymi, wymagającymi niestety sporej dawki ograniczeń graficznych. 
 
Niemniej to być może w goglach będziemy mogli najwięcej czerpać zabawy. Gra była ewidentnie projektowana pod tego typu rozgrywkę z czasem przechodząc także na klasyczne sterowanie. Pomimo tego i tak całość może robić spore wrażenie.
 
Efektowne starcia, spora ilość trybów rozgrywki, wieloosobowe potyczki, to może być produkcja na wiele godzin dla fanów kosmicznych pojedynków!
 
Tym razem EA i Motive przygotowały sporo interesujących aspektów, dzięki którym będzie się można zapoznać z liczną dawką atrakcji. Rozgrywka wydaje się być dopracowana, a treści wydaje się nie brakować!
 
Star Wars Squadrons ukaże się 2 października 2020 roku na PlayStation 4, Xbox One, a także na komputerach osobistych (Origin, Steam i Epic Games Store). Gra dostępna będzie w abonamentach EA Access i Origin Access.
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama