dodano: 2021-11-24 08:00:01

Earthworm Jim: Beyond the Groovy, bohater platformówki, wraca na małe ekrany, w zabawnym serialu animowanym

Earthworm Jim: Beyond the Groovy, bohater platformówki, wraca na małe ekrany, w zabawnym serialu animowanym
16°
0

Earthworm Jim, bohater szalonej platformówki powraca, tym razem na małe ekrany za sprawą zabawnego serialu animowanego - Earthworm Jim: Beyond the Groovy. 

Agency for the Performing Arts oraz Interplay Entertainment, ogłosili iż przywracają do życia bohatera szalonej, zabawnej platformówki, której bohaterem był Earthworm Jim. Pojawi się tym razem z nowym serialu animowanym, o tytule Earthworm Jim: Beyond the Groovy.

Zapoznaj się również z: 3 lata All in! Games na rynku to początek wielu świetnych przygód w świecie gier!

O czym jest Earthworm Jim: Beyond the Groovy?

Serial, oparty na szalonej grze, który miał swój debiut telewizyjny, ostatni raz można było oglądać w telewizji w 1996 roku po udanej serii 23 odcinków w WB Television Network. Serialowa produkcja, także w wypadku nowej odsłony, oparta jest na znanej na całym świecie platformówce z roku 1994, wydanej na konsoli Sega Genesis. 

Earthworm Jim: Beyond the Groovy, czyli zupełnie nowy serial śledzi przygody znanego nam bohatera, Jima, robaka w kombinezonie robota, który walczy z mnóstwem ekscentrycznych wrogów. W serialu pojawić się ma wiele nowych twarzy, z którymi będziemy wędrować po wielu absurdalnych, wrogich i kolorowych galaktykach. Każda z planet, którą nasz bohater będzie odwiedzać, jest domem dla rasy antropomorficznych zwierząt. Celem Jima jest odnalezienie swojego prawdziwego domu wśród gwiazd, mitycznej planety zwanej..... Ziemia.

Obsada Earthworm Jim: Beyond the Groovy

Na czele zespołu, który będzie realizuje projekt stanie scenarzysta i producent Michel K Parandi, który będzie stanowił trzon nowej struktury Interplay. 

Za przywrócenie serii gier, tym razem w postaci serialu odpowiedzialna jest firma INTERPLAY ENTERTAINMENT Corp., wydawca i twórca oprogramowania, która nawiązała współpracę z APA

Przeczytaj również: Park Jurajski: Obóz Kredowy, znamy datę premiery czwartego sezonu. Jest i zwiastun!

Serial rozwijany jest przez Parandiego we współpracy z producentem Aaronem Billetem i wielokrotnie nagradzanym studiem animacji Passion Pictures, prowadzonym przez producenta animacji Marca Bodin-Joyeux.

Pamiętam, że jako dziecko uwielbiałem Earthworm Jima - mówi Parandi - Jest tyle potencjału w tym uniwersum: galaktyka pełna zwierząt walczących o władzę.  Jim jest dżdżownicą we wszechświecie, w którym Ziemia jest niczym więcej niż mitem. Jego walka o znalezienie sensu jest surrealistyczna i komiczna, ale można się z nią identyfikować. 

Jesteśmy podekscytowani możliwością stworzenia serialu dla ikonicznej postaci, przy której dorastaliśmy zarówno grając na Genesis, jak i oglądając ją w telewizji. Fani dojrzeli i zasługują na aktualne ujęcie, które przyciągnie nowych widzów - dodaje Billet

Kiedy zadebiutuje Earthworm Jim: Beyond the Groovy?

Serial nie ma jeszcze swojej daty premiery.

Zwiastun Earthworm Jim: Beyond the Groovy

Pełny zwiastun, nadchodzącej serialowej produkcji, w którym nasz bohater Jim opowiada o swoich ostatnich latach życia, nawiązując także do wspomnianego, pierwszego serialu, możecie obejrzeć tutaj.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama