dodano: 2020-07-25 03:00:01
PS4PS4 PROXBOX

Electronic Arts oficjalnie zaprezentował rozgrywkę z UFC 4! Co nowego wprowadzono tym razem? Jakich sfer walki dotyczą usprawnienia?

Autor: AnoX
Gra: UFC 4
Electronic Arts oficjalnie zaprezentował rozgrywkę z UFC 4! Co nowego wprowadzono tym razem? Jakich sfer walki dotyczą usprawnienia?
0

Electronic Arts oficjalnie zaprezentowało zwiastun z UFC 4, dzięki któremu możemy lepiej kolejną odsłonę znanej serii symulatora mieszanych sztuk walki.
 
Twórcy zdecydowali się tym razem postawić na zwiększenie się realizmy oraz dynamiki zmagań, starając się jednocześnie lepiej zaprezentować klimat wydarzeń najbardziej znanych organizacji na całym świecie.
 
Czwarta odsłona oparta została o zupełnie nowy zestaw symulacji walki, reakcji na ciosy oraz generalnego poczucia walki, zachowując przy tym wszystkim większą porcję efektownych animacji związanych z najbardziej spektakularnymi ciosami i atakami. Do tego dochodzi również zwiększenie się wizualnej sygnalizacji tego co się właśnie dzieje w oktagonie.
 
 
Wprowadzono ułatwienia dla sterowania, kierowania ciosów oraz rywalizacji w stójce. Niemniej nie zabrakło także zmian w klinczu, zarówno do skuteczniejszej obrony jak również i możliwości dynamicznego wykonania efektownych obaleń czy sekwencji ciosów. To od nas zależeć będzie siła, kierunek, a nawet stylu  przeprowadzanie tego typu zabiegu, zapewniając graczom nowe możliwości 
 
"Na dole" także zadbano o zwiększenie ilości możliwości pokonania przeciwnika lub uwolnienia się z jego dominującej pozycji, niekiedy przechodząc do bezpośredniego kontrataku. Zmieniono także kwestię duszenia oraz dźwigni, które mają się stać przyjemniejsze w obsłudze, przy zachowaniu większego poziomu realizmu oraz różnorodności rozgrywki jako takiej.
 
Nowa porcja opcji oraz animacja może spowodować, że o wiele częściej będziemy chcieli przenosić się do oktagonu, aby obserwować jak kolejni gracze decydują się na wybór poddania walki.
 
UFC 4 ukaże się 14 sierpnia 2020 roku na PlayStation 4 oraz Xbox One. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama