dodano: 2020-11-19 20:05:01

Elite Dangerous oraz The World Next Door za darmo na Epic Games Store. Znamy także darmówkę dostępną w przyszłym tygodniu

Autor: agusia16
Tagi: Epic Games Store,za darmo na Epic Games Store,darmowy tydzień na Epic Games Store,Elite Dangerous,strategia gra wieloosobowa,The World Next Door,gra przygodowa,gra przygodowa akcji,Rose City Games,Frontier Developments,sklep internetowy
Elite Dangerous oraz The World Next Door za darmo na Epic Games Store. Znamy także darmówkę dostępną w przyszłym tygodniu
19°
0

Elite Dangerous oraz The World Next Door za darmo na Epic Games Store. Znamy także darmówkę dostępną w przyszłym tygodniu. Co zgarniemy za kilka dni? 
 
Możemy już pobierać dwie darmowe gry na Epic Games Store, tym razem są to wieloosobowy symulator Elite Dangerous oraz przygodowa gra akcji The World Next Door. Poznaliśmy także kolejną darmową grę, dostępną już za tydzień. 
  
Przeczytaj również: The World Next Door dostępna z nowym trybem gry, zwanym Versus
 
Przez najbliższe siedem dni, od 19-26 listopada, do godziny 17-tej możemy dodawać do swojej biblioteki na platformie Epic Games Store dwie gry. Pierwszą z nich jest Elite: Dangerous, symulacyjna gra wieloosobowa stworzona przez studio Frontier Developments, w której przejmujemy dowodzenie na statkiem kosmicznym podróżującym po galaktyce, która bywa bezlitosna.
 
Kolejnym tytułem jest przygodowa gra akcji autorstwa niezależnego studia Rose City Games o tytule The World Next Door, w której nie brakuje dynamicznych walk i przeróżnych łamigłówek. W przygodówce znajdziemy także wiele odniesień do klasycznych wizualnych powieści. Bohaterką opowieści jest Jun, młoda i zbuntowana nastolatka, która musi wydostać się z krainy zamieszkałej przez potwory. 
 
Obydwie gry pobierzecie za darmo przez tydzień, do 26 listopada, do godziny 19-tej, kiedy to na Epic Games Store dostępna będzie za darmo symulacyjna gra studia Saber Interactive o tytule MudRunner. Tę dodacie do swojej biblioteki od 26 listopada do 3 grudnia do godziny 17-tej.  
 
Obecnie dostępne gry to wersje na PC oraz Mac. 
 
Odbierz darmowe gry na Epic Games Store
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama