dodano: 2020-05-29 17:55:01

Esport News - Stay&Play z finałami Rocket League, wystartowało Rainbow Six Polish Masters 2020, Apex Legends z zawodami ALGS Summer Circuit

Autor: AnoX
Esport News - Stay&Play z finałami Rocket League, wystartowało Rainbow Six Polish Masters 2020, Apex Legends z zawodami ALGS Summer Circuit
11°
0

Stay&Play z finałami Rocket League dziś, wystartowało Rainbow Six Polish Masters 2020, Apex Legends z zawodami ALGS Summer Circuit. Więcej w Esport News!
 
Już dziś odbędzie się wielki finał Stay&Play w Rocket League, w którym ujrzeć będzie można wielu znanych sportowców Grupy Sportowej ORLEN w tym m.in. Anita Włodarczyk, Maciej Giemza, Bartłomiej Marszałek czy kolarze torowi Mateusz Rudyk i Wojciech Pszczolarski. 
 
Od 18 obserwować można rywalizację 12 zespołów składających się w proporcjach 10:2 z zawodników ORLEN Team, Grupy Sportowej ORLEN oraz esportowców.
 
W piątek prowadzona jest rywalizacja każdy z każdym, a o awansie w razie remisu decyduje kolejno: bilans wygranych meczów; bilans wygranych map; bilans bramek. 
 
W niedzielę toczyć się będzie rywalizacja od 12:10, a wielki finał zaplanowany został na godzinę 13:10.
 
 
EA i Respawn Entertainment ogłosiły start letniej rywalizacji ALGS Summer Circuit w ramach Apex Legends Global Series (ALGS), dzięki którym w ciągu czterech miesięcy stoczy się rywalizacja o nagrody z puli 500 tysięcy dolarów!
 
Zmagania transmitowane będą z wykorzystaniem sztucznej inteligencji skupionej na poprawie jakości, co obserwować bęiemy mogli nie tylko do wrześniowych Playoff, ale także w ramach "Super Regional".
  
EA będzie transmitować pojedynki na swoich kanałach, w tym Twitchu i YouTube, co niedzielę, przez całe lato!
 
Do rywalizacji staną między innymi:
 
  • ad hoc gaming,
  • Team SoloMid,
  • Made in Thailand 2,
  • SCARZ White,
  • Team Fearow.
 
Apex Legends Global Series, tak jak i sam Apex Legends, odnotowuje znaczący wzrost oglądalności. W zaledwie 14 dni, pomiędzy 2. a 3. turniejem sieciowym, potrajając swoją średnią minutową widownię (na Twitchu oraz YouTube). Najbliższy, 6. turniej, rozpocznie się w piątek, 29 maja.
 
 
 
Wczoraj wystartowała 1. kolejka fazy ligowej Rainbow Six Polish Masters, w związku z czym rodzime ekipy zmierzyły się ze sobą. Ponadto już od jutra do niedzieli  oraz w następny weekend - 30-31 maja oraz 6-7 czerwca od godziny 14:00 odbywać się będą play-offy European Open Clash, czyli charytatywny turniej z 16 europejskimi drużynami, z czego aż 3 są z Polski (Avez Esport, XPG Invicta oraz POLSKA GUROM)!
 

źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama
Reklama