dodano: 2019-08-15 18:00:07
PC

Dystopijna przygodowa ENCODYA liczy na wsparcie na Kickstarterze

Gra: ENCODYA
Dystopijna przygodowa ENCODYA liczy na wsparcie na Kickstarterze
12°
0

ENCODYA, dystopijna, klasyczna przygodowa produkcja point and click Chaosmonger Studio trafiła na Kickstartera. Gra liczy na finansowe wsparcie graczy.
 
O grze ENCODYA pisaliśmy Wam już nie tylko w newsie jakiś czas temu, ale i przybliżaliśmy w opisie krótkiej wersji demonstracyjnej. Dziś informujemy iż od kilku dni gra ma swoją kampanię na platformie Kickstarter, gdzie można zaoferować jej finansowe wsparcie. 
 
Przygodowa i klasyczna ENCODYA - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
ENCODYA to gra, która czerpie inspiracje ze słodyczy i kreatywności studia Ghibli, atmosferę od Blade Runner oraz humor i styl gry z serii Monkey Island, przenosząc graczy w dystopijną przyszłość w Nowym Berlinie. Rozgrywka oferuje tradycyjne rozwiązania przygodowe, w tym eksplorację, rozmowy, zbieranie przedmiotów i łamigłówki i pewną losowością zadań. Dodatkowo możemy w niej przejąć kontrolę nad dwoma postaciami, zarówno robotem, jak i dziewczynką, wykonując pewne czynności w swojaki sposób. Całość osadzona jest w przyjemnej dla oka grafice oraz oferuje pełną angielską wersję językową. 
 
Przenosimy się, jak już wspomniałam w przyszłość, do Neo-Berlina roku 2062. Na dachu prowizorycznego sierocińca mieszka tam ze swoim wiernym robotem o imieniu SAM-53, ośmioletnia dziewczynka, osierocone dziecko imieniem Tina. Pewnego dnia odkrywa, że jej ojciec zostawił dla niej wiadomość, a w niej misję. Dziecko ma kontynuować życiowy cel taty, ocalić świat przez zbliżającą się szarością. Rusza więc ze swoim wiernym towarzyszem, zaprogramowanym tak, by bez względu na wszystko chronił ją przed niebezpieczeństwami, w niesamowitą przygodową podróż, w której spotykają na swojej drodze nie tylko różne roboty, ale i niesamowite postacie. 
 
ENCODYA nie ma jeszcze swojej daty premiery. Gra dostępna jest obecnie w wersji demonstracyjnej, do której link znajdziecie na karcie gry na Kickstarterze, gdzie bardzo dobrze sobie radzi, zbierając już prawie połowy wymaganej sumy. 
 
ENCODYA zadebiutuje w wersji na PC, Mac i Linux. W przyszłości twórcy zamierzają wydać ją także w wersji na urządzenia mobilne oraz konsole. 
 
Wesprzyj projekt na Kickstarterze
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama