dodano: 2020-04-05 20:00:02
PC

ENCODYA, nowy zwiastun filmowy prezentujący fragment rozgrywki

Gra: ENCODYA
ENCODYA, nowy zwiastun filmowy prezentujący fragment rozgrywki
0

ENCODYA, klasyczna przygodówka typu "wskaż i kliknij" Chaosmonger Studio i Assemble Entertainment z nowym zwiastunem prezentującym fragment rozgrywki.
 
ENCODYA zadebiutować ma jeszcze w tym roku. Dzieło niezależnego Chaosmonger Studio i Assemble Entertainment, które ma na swoim koncie także nową odsłonę przygód Larry'ego Leisure Suit Larry - Wet Dreams Don't Dry, którego szczegółowy poradnik znajdziecie na łamach naszego serwisu, została zaprezentowana na nowym filmowym zwiastunie. Tym razem jest to fragment rozgrywki
 
Przygodowa i klasyczna ENCODYA - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
ENCODYA przenosi graczy w przeszłość do roku 2062. Bohaterami ten utrzymanej w klasycznym stylu przygodówki w rysunkowym stylu, w klimacie nieco post-apokaliptycznym, jest Tina 9-letnia sierota i jej towarzysz, robot SAM-53. Oboje mieszkają na dachu prowizorycznego schroniska na dachu rządzonego przez korporacje Neo-Berlina. Dziewczynka, który żyje jako sierota, która nauczyła się żyć w wielkomiejskiej rzeczywistości, pewnego dnia odkrywa wiadomość od swojego taty. Dziecko ma kontynuować misję swojego rodziciela, misję ratowania świata przed postępującą i ogarniającą go szarością. 
 
Przygodówka charakteryzuje się tradycyjnym systemem rozgrywki, dystopijnym klimatem i ręcznie rysowanym stylem graficznym. W grze nie brakuje klasycznych łamigłówek, które głównie skupiają się na zagadkach przedmiotowych. 
 
ENCODYA zadebiutuje na platformie Steam oraz GOG.com w wersji na PC, mac i Linux. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama