dodano: 2019-07-18 23:10:04
PC

ENCODYA, post-apokaliptyczna przygodówka w wersji demonstracyjnej

Gra: ENCODYA
ENCODYA, post-apokaliptyczna przygodówka w wersji demonstracyjnej
17°
0

ENCODYA, post-apokaliptyczna przygodówka typu "wskaż i kliknij" niezależnego studia Chaosmonger Studio dostępna w wersji demonstracyjnej na itch.io.
 
ENCODYA to gra opracowana przez Nicola Piovesana i Chaosmonger Studio i ich pierwszy duży projekt. Tytuł łączy kino i animację definiując rozrywkę wideo, która łączy najistotniejsze elementy, takie jak fabuła, estetyka wizualna, aktorstwo, muzyka i efekty dźwiękowe.
 
Bohaterowie są wyrażani przez profesjonalnych aktorów głosowych, w tym gościnnie z gwiazdę Richarda Epcara, głosu Raydena w Mortal Kombat lub The Jokera w kilku grach o Batmanie.
 
Rozgrywka obejmuje 6 godzin zabawy, w których przejmujemy kontrolę nad dwójką grywalnych postaci, dziewięcioletnim dzieckiem i jego towarzyszem, robotem. ENCODYA to ponad 50 lokacji, 500 linii dialogowych i 30 przeróżnych postaci. 
 
KONKURS i recenzja Ancestors Legacy: Saladin's Conquest
 
W grze wcielamy się, jak wspomniałam w dwójkę zupełnie różnych protagonistów, przenosząc się w przyszłość, do roku 2062, do Neo-Berlina, mrocznego megalopolis kontrolowanego przez korporacje. Na dachu prowizorycznego schroniska mieszka tam sierota, Tina, dziewczynka w wieku 9 lat, której wiernym towarzyszem, nie odstępującym ją na krok jest robot SAM-53, zaprogramowany by bronić jej bez względu na wszystko. Dziecko z miejskiej dżungli żyje z dnia na dzień, zarabiając zbierając złom i niszcząc śmietniki dystopijnego miasta. 
 
Gra, które nie ma jeszcze swojej daty premiery jest teraz dostępna w wersji demo. ENCODYA będzie dostępna na komputerach osobistych PC, Mac i Linux. 
 
Pobierz wersję demonstracyjną
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama