dodano: 2019-11-06 00:45:11

Epic Game Music po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie!

Autor: AnoX
Epic Game Music po raz pierwszy odbędzie się w Warszawie!
27°
0

Epic Game Music to wydarzenie muzyczne, które od dwóch lat odbywało się przy okazji targów Poznań Game Arena. Już niebawem koncert odbędzie się w Warszawie.
 
Obie dotychczasowe edycje odbywające się w czasie Game Industry Conference i Poznań Game Arena w Poznaniu, okazały się sukcesem, o czym będzie się mogli przekonać już niebawem w naszych wrażeniach z targów. W związku z czym podjęto decyzję, aby zorganizować kolejny koncert, tym razem jednak w innym mieście. Wybór padł na Warszawę.
 
Połączenie symfonicznych aranżacji utworów znanych z gier wraz z wizualizacjami przygotowanymi przez Platige Image, cieszyło się dotychczas dużym zainteresowanie i tak z pewnością będzie i tym razem.
 
PGA 2019 - Metamorphosis tym razem w mniejszym wydaniu
 
Po raz kolejny będzie można usłyszeć muzykę odgrywaną przez CoOperate Orchestra, wspartych przez śpiew Chóru Akademickiego UAM (przygotowanie Beata Bielska), pod batutą Adama Domurata.
 
Symfoniczno-rockowe wykonanie pozwoli nam przypomnieć sobie najbardziej atrakcyjne utwory pochodzące z wielu hitów takich jak Mario, Sonic, DOOM, Wiedźmin czy God of War.
 
W stolicy uczestnicy doczekają się specjalnej niespodzianki w postaci występu „The Witcher School”, czyli aktorów współpracujących nad LARP-em dla dorosłych.
 
Organizator i Producent: Visual Production i Massbuzz
Partnerzy koncertu: Platige Image S.A., Game Industry Conference, Poznań Game Arena, Międzynarodowe Targi Poznańskie.
 
Epic Game Music w Warszawie odbędzie się 23 listopada 2019 roku o godzinie 18:00 na Warszawskim Torwarze. 
 
Wydarzenie na Facebooku
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama