dodano: 2022-06-22 06:00:01

ESL Gaming uhonoruje Esportowego Gracza Dekady podczas pierwszego IEM-a w Ameryce Południowej!

ESL Gaming uhonoruje Esportowego Gracza Dekady podczas pierwszego IEM-a w Ameryce Południowej!
17°
0

ESL Gaming oficjalnie zdecydowało się ujawnić, że już niebawem uhonoruje Esportowego Gracza Dekady, rozpoczynając cykl corocznych nagród. W ten sposób organizacja chce jeszcze bardziej wzmocnić segment zawodowy.

E-sportowy gigant zdecydował się zapowiedzieć start corocznego cyklu rozdania nagród dla najlepszych graczy CS:GO. Już w ramach pierwszej edycji rozdana zostanie statuetka dla najlepszego zawodnika dekady!

Przeczytaj także:

 

Ceremonia rozdania statuetkę odbędzie się podczas turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2023, gdzie wyróżniony zostanie Najlepszy gracz, Największe odkrycie oraz Drużyna Roku.

Inicjatywa rozpocznie się jednak od wybory Gracza Dekady podczas Majora IEM RIO w CS:GO, to właśnie tam wytypowany zostanie e-sportowiec, który w ciągu ostatnich lat został uznany za bezkonkurencyjnego.

Wybór obejmuje wszystkich, którzy dostali się do faz play-off od DreamHacka Winter 2013, aż do niedawno rozgrywanego PGL Antwerp Major 2022. Historycy, analitycy oraz zawodowi gracze zagłosują, dzięki czemu społeczność wybierze osobę, docenioną na żywo przed publicznością w Jeunesse Arena w Rio de Janeiro, w Brazylii, w sobotę 12 listopada tego roku.

Zwycięzcy kategorii zostaną poddani oceni przez setkę najwyżej ocenionych graczy CS:GO w oparciu o ranking ESL. To właśnie oni zdecydują, kto ostatecznie zostanie uznany za najlepszego w swojej kategorii. Nagrody zostaną wręczone w Katowickim Spodku.

Najlepszym sposobem na uznanie kogoś za najlepszego gracza CS:GO na świecie jest wybranie go przez wszystkich najlepszych graczy na świecie. Właśnie taką możliwość stwarzają Nagrody dla Graczy CS:GO, a naszą rolą jest ułatwienie tego procesu i podniesienie rangi wydarzenia - powiedział Michał "Carmac" Blicharz, VP Product Development w ESL Gaming. - Nie przychodzi nam do głowy żadne inne miejsce, które lepiej pasuje do uhonorowania Gracza Dekady CS:GO niż IEM Rio CS:GO Major. -

Nagrody zostaną przyznane przy okazji wydarzenia Intel Extreme Masters Katowice 2023.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama