dodano: 2019-08-17 23:10:05

Esport News #04 - W sierpniu zaskakująco sporo się dzieje! Choć...

Autor: AnoX
Esport News #04 - W sierpniu zaskakująco sporo się dzieje! Choć...
12°
0

Teoretycznie mamy gorące lato, a co za tym idzie za wiele się nie dziej, jednakże sierpień w tym roku potrafi zaskoczyć. Oto Esport News #04!
 
Dzisiejsze zestawienie rozpoczynamy od zawodów w Ring od Elysium znanego jako Amazon Cup, w którym ujrzeć można było wielu bardzo dobrych graczy. Starcia najlepszych graczy z Europy oraz Ameryki Północnej. Najlepsze okazały się ekipy No Recoil (EU) i Noble (NA), za którą uplasował się odpowednio Team Rampage i Stellar Four (oba EU) oraz My Most Famous i Zero Chill (oba NA).
 
 
 
Wizards of the Coast ogłosiły jakie mają plany dotyczące aspektu e-sportowego w Magic: The Gathering na 2020 rok. Jak się okazuje w zeszłym roku całą marka zyskała bardzo dużą popularność, wręcz rekordową przy okazji mocno przyciagasjąc uwagę fanów. dsaFirma chce pójść za rokiem i postawić na równoznaczny rozwój gry papierowej oraz cyfrowej. Nastawienie przyszłoroczne będzie dotyczyć wszystkich regionów, przy czym pojawi siętrochę większyu nacisk na poszczególne i na lokalne zmagania. Cały program 
 
Więcej informacji
 
 
Chess Rush doczekało się wprowadzenia zupełnie nowego trybu - 4vs.4, dzięki któremu fani rywalizacji w tych charakterystycznych szachach będą się mogli sprawdzić zespołowo. To ważne z tego powodu, że już teraz gra i jej twórcy mogą się pochwalić sporym zainteresowaniem zawodami e-sportowymi. "Drużynówka" z pewnością by podwyższyło zainteresowanie.
 
 
 
Nasz reprezentant w StarCraft II - Mikołaj "Elazer" Ogonowski doczekał się prestiżowego wyróżniania, którego efektem jest znalezienie się jako pierwszy w grupie finalistów słynnego turnieju GSL vs. The World.
 
Wspomniany etap odbędzie się w niedzielę o godzinie 11:00 i będzie się rozgrywać w ramach formatu BO7, a co za tym idzie zobaczyć będzie można wiele znakomitych starć. Nagroda za pierwsze miejsce wyniesie około 100 tysięcy złotych.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama