dodano: 2019-09-11 20:00:06

Esport News #05 - Kaspersky rozpoczyna walkę z oszustami w e-sporcie

Autor: AnoX
Esport News #05 - Kaspersky rozpoczyna walkę z oszustami w e-sporcie
10°
0

Kaspersky Anti-Cheat to nowe narzędzie firmy Kaspersky, tymczasem Sokołów wszedł w e-sport za sprawą GCM 2019. Zapraszamy Was do Esport News #05!
 
 
Firma Kaspersky zdecydowała się wprowadzić do wersji beta swojego narzędzia Kaspersky Anti-Cheat, który ma czuwać nad uczciwością rywalizacji. Rozwiązanie bazuje na obliczeniowej chmurze, która w czasie rzeczywistym będzie wspierać organizatorów turniejów i twórców gier w wyłapywaniu nieuczciwych graczy.
 
W akcji po raz pierwszy mogliśmy ujrzeć to narzędzie w akcji podczas zawodów StarLadder Berlin Major 2019, gdzie ujrzeć można było wielu znakomitych e-sportowców w emocjonujących potyczkach.
 
Uczciwość gry ma ogromne znaczenie dla graczy, którzy chcą wykazać swoją klasę i umiejętności. Kiedy w grach takich jak CS:GO, PUBG czy DOTA 2 prym wiodą oszuści, uczciwi gracze przestają się angażować lub całkowicie rezygnują z udziału w tego typu aktywności. Nasze rozwiązanie umożliwi organizatorom zawodów utrzymanie stabilnej równowagi w społeczności graczy. Oferując Kaspersky Anti-Cheat, Kaspersky wykorzystuje swoje przeszło dwudziestoletnie doświadczenie w walce ze szkodliwym oprogramowaniem oraz cyberprzestępczością na zupełnie nowym polu – powiedział Anton Selikow, szef projektu Kaspersky Anti-Cheat.
 
Alexander Chegrinez, dyrektor ds. rozwoju biznesu StarLadder, powiedział - Niektórzy gracze mogą uciekać się do oszustwa, ponieważ chcą zarobić prawdziwe pieniądze, zajmując miejsca, za które przyznawane są nagrody, lub zakwalifikować się do zawodów. Ten coraz widoczniejszy trend może nadwyrężyć zaufanie do branży sportu elektronicznego i spowodować spadek popularności zawodów online. Rozwiązanie Kaspersky Anti-Cheat pozwala nam wykorzystać ogromne doświadczenie i wiedzę firmy Kaspersky i zastosować ją w branży gier. Przetestujemy to nowe rozwiązanie podczas naszych zawodów, sprawdzając, jak często gracze postępują nieczysto. Jesteśmy przekonani, że to nowe rozwiązanie przyciągnie więcej graczy do platformy StarLadder i pozwoli stworzyć zdrowszą społeczność graczy. -
 
Strona narzędzia
 
Źródło Informacji: Kaspersky
 
 
Magic: The Gathering Arena doczekało się ogłoszenia oficjalnej daty premiery, która osadzona została na 26 września 2019 roku. To właśnie w tym czasie Wizards of the Coast dostarczą nam jeszcze więcej satysfakcjonującej rywalizującej bazującej na wyjątkowym pomyśle na karciankę.
 
Przy okazji ogłoszono także wydarzenie znane jako Throne of Eldraine dostarczającym nam sporo świeżych kart w ramach pakietów.
 
 
 
Rainbow Six® Siege Masters League ze swoim trzecim sezonem wystartuje już 24 września, kiedy to odbędzie się pierwszy z czterech turniejów kwalifikacyjnych. W październiku rozgrywać się będą zawody, które wyłonią najlepsze 8 zespołów rywalizujących na koniec w wielkich finałach rozgrywających się w dniach 16-17 listopada 2019 roku w Studiu Polsat Games.
 
Strona rozgrywek
 
 
 
Firma Sokołów oficjalnie dołącza do grona partnerów turnieju Games Clash Masters 2019 odbywających się już w terminie 20-22 września 2019 roku. W gdy ujrzymy ich stanowisko, a także to za ich sprawą zawodnicy nie będą głodni :D
 
 
 
Call of Duty Modern Warfare doczekało się zupełnie nowego zwiastuna przypominającego graczom o zbliżających się otwartych beta testów. Ich wczesny dostęp rozpocznie się już 12 września 2019 roku na PlayStation 4 (w późniejszym terminie także na następnych platformach).
 

źródło: Informacja prasowa, fot. Kaspersky

Komentarze (0):
Reklama
Reklama