dodano: 2019-11-18 16:00:10

ExileCon 2019: Na święta Path of Exile wzbogaci się o nowe dodatki

Autor: nocarz
ExileCon 2019: Na święta Path of Exile wzbogaci się o nowe dodatki
20°
0

Twórcy Path of Exile, studio Grinding Gear Games, zapowiedzieli na ExileCon 2019 dwa nowe dodatki: Conquerors of the Atlas i Metamorph.
 
Podczas konwentu ExileCon 2019, twórcy Path of Exile zapowiedzieli kilka nowości związanych z ta marką. Między innymi drugą odsłonę  oraz mobilną wersję PoE. Kolejną ciekawą informacją jest zapowiedź dwóch całkowicie nowych dodatków do oryginału. Oba dodatki, Conquerors of the Atlas i Metamorph trafią do graczy w ramach aktualizacji 3.9 już 13 grudnia w wersji na komputery PC, a tydzień później otrzymaja ją użytkownicy konsol PlayStation 4 i Xbox One.
 
Pierwszy z tych dodatków Conquerors of the Atlas jest przeznaczony dla hardcorowców i weteranów, którym dane było ukończyć kampanię Path of Exile, a jednocześnie nie są do końca zadowoleni z tego jak się zakończyła. Dodatek sprawi, że świat Atlasu zostanie przebudowany, a fani otrzymają całkowicie nowe zadania do wykonania czy staną w szranki z aż pięcioma nowymi i wymagającymi bossami. Na końcu drogi czeka na graczy nowa nagroda w postaci całkiem nowiuśkiego klejnotu.
 
Dodatek ponaprawia sporo małych i dużych błędów. Ponadto zmiany, które zaoferuje w różnych mechanikach rozgrywki, skupią się między innymi na łukach. Zostanie bowiem zwiększona wielkość zadawanych obrażeń, a także broń zostanie wyposażona o nowe ataki oraz możliwości zwiększające ich skuteczność.
 
 
Drugi dodatek Metamorph wprowadzi do gry nowe możliwości między innymi walkę z bossem hybrydą. Wygląda to tak, że zaczynając grę nowym bohaterem od razu spotkamy Tane'a Octaviusa, który co jakiś czas dołączy do naszej drużyny i będzie pobierał z każdego zabitego potwora wycinki jego DNA. Jeśli zbierze ich sporo to w pewnym momencie będzie mógł stworzyć dla nas bossa hybrydę, za którego zabicie otrzymamy specjalne nagrody. Im silniejszy będzie potwór tym cenniejsza będzie sama nagroda. Czyli wygląda na to, że ten dodatek będzie tylko dla wariatów, którzy będą czerpać satysfakcję z tworzenia coraz silniejszych przeciwników do pokonania.
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama