dodano: 2022-01-12 18:00:01
PCNSHPSXBOX

FAR: Changing Tides z datą premiery. Kontynuacja RAR: Lone Sails już w przedsprzedaży

aktualności news FAR: Changing Tides z datą premiery. Kontynuacja RAR: Lone Sails już w przedsprzedaży
FAR: Changing Tides z datą premiery. Kontynuacja RAR: Lone Sails już w przedsprzedaży
20°
0

FAR: Changing Tides z datą premiery. Kontynuacja RAR: Lone Sails, przygodowo-logiczna gra stworzona przez studio Okomotive dostępna w przedsprzedaży.

Ruszyła przedsprzedaż przygodowej gry logicznej, dzieła studia Okomotive, o tytule FAR: Changing Tides i to na prawie wszystkie platformy. Znamy także datę premiery pełnej wersji nowego przygodowego projektu dewelopera, który pokazał zwiastun swojej nowej, nadchodzącej gry. 

Zapoznaj się także z: Nowe, efektowne wentylatory Deepcool FC120 A-RGB nadciągają na rynek

Gra FAR: Changing Tides, będąca kolejnym tytułem wspomnianego studia, które ma na koncie także FAR: Lone Sails, ruszyła z przedsprzedażą, która dotyczy wersji na komputery osobiste PC, na Steamie, Epic Games Store, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S i Xbox One. W późniejszym terminie będzie także możliwość zakupienia gry przedpremierowo także na Nintendo Switch. Wszystkie zamówienia to obecnie, aż do 1 marca 10% zniżki na grę. 

Gra jest także dostępna w wersji FAR: Changing Tides Digital Deluxe Edition, także w przedsprzedaży na Steam i Epic Games Store. Edycja ta zawiera podstawową grę oraz ścieżkę dźwiękową FAR: Changing Tides OST i 34 utwory z oryginalną muzyką Joela Schocha.

Przeczytaj również: FAR: Changing Tides z nowym zwiasunem fabularnym prezentującym rozgrywkę

Nowy tytuł studia Okomotive to kolejna niezapomniana podróż, i kolejna emocjonująca historia. Tym razem wcielamy się w chłopca, który musi poruszać się po post-apokaliptycznym, zalanym wodą świecie, dowodząc wyjątkowym statkiem. Razem z nim rozwiązujemy łamigłówki, walczymy z żywiołami i nurkujemy w nieznanych głębinach w poszukiwaniu cennego paliwa i ratunku. Wszystko odbywa się w bardzo realistycznym świecie.

FAR: Changing Tides będzie dostępny za pośrednictwem Game Pass dla Xbox i PC, gdy rozpocznie się 1 marca.

Karta gry na Steam - kup w przedsprzedaży

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama