dodano: 2020-06-13 23:30:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

FGS 2020 - Liberated pojawiło się na imprezie z informacjami o wersji na PC i...

Autor: AnoX
Gra: Liberated
Tagi: Liberated
FGS 2020 - Liberated pojawiło się na imprezie z informacjami o wersji na PC i...
10°
0

Liberated od Atomic Wolf i Walkabout zagościło na Future Games Show 2020, gdzie gracze mogli zapoznać się z nowościami zmierzającymi do wersji na PC!
 
Oryginalna i utrzymana w komiksowym stylu propozycja o walce z totalitarnym państwem niedawno zagościła na Nintendo Switch, a już za jakiś czas pojawi się także na komputerach.
 
 
Wydanie to zostanie graficznie ulepszone, będzie posiadać wprowadzenie pełnego udźwiękowienia dialogów oraz zostanie odpowiednio zoptymalizowana, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze lepiej się bawić z tytułem.
 
Opracowany zwiastun doskonale zaprezentował to jak różnorodna jest rozgrywka i czego się możemy spodziewać podczas walki po stronie Ruchu Oporu.
 
To kolejny po Ghostrunnerze polski akcent na tym wydarzeniu i po raz kolejny możemy mówić o bardzo dobrym materiale, oferującym sporo przyjemnych przebitek.
 
Liberated zadebiutuje najpierw na Nintendo Switch już 2 czerwca 2020 roku, natomiast wydanie na komputery osobiste ukaże się nieco później. Gra dostępna będzie z języku polskim.
 
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama