dodano: 2021-04-07 08:00:01

Film Resident Evil: Welcome To Raccoon City, reboot kinowego Resident Evil z przesuniętą o trzy miesiące datą premiery

Film Resident Evil: Welcome To Raccoon City, reboot kinowego Resident Evil z przesuniętą o trzy miesiące datą premiery
14°
0

Film Resident Evil: Welcome To Raccoon City, reboot serii Resident Evil z przesuniętą o trzy miesiące datą premiery. W kinach dopiero w listopadzie.

Przesuwanie dat premier nie jest ostatnio niczym dziwnym. Dotyczy to zarówno produkcji filmowych, których daty premier w kinach wciąż są przesuwane, ale i gier. Wiele z nich nie doczekamy się w najbliższym czasie, na część będziemy musieli dłużej poczekać.

Dłużej będziemy czekać także na reboot serii Resident Evil. Kolejna część serii, która zyskała tytuł Resident Evil: Welcome to Raccoon City zostanie opóźniona. Jej twórcy, studia Sony i Screen Gems, ogłosili właśnie trzymiesięczne opóźnienie. Film, który miał zadebiutować w kinach z początkiem września, pojawić się na wielkim ekranie dopiero pod koniec listopada. Nie wiemy co jest przyczyną opóźnienia, choć możemy się jej zapewne domyślać. 

Przeczytaj również: Zdjęcia na planie drugiego sezonu serial Wiedźmin od platformy Netflix, oficjalnie zakończone. Jest zwiastun z planu!

Film Resident Evil: Welcome To Raccoon City ma skupiać fabularnie dwie pierwsze gry z serii, a jego akcja ma rozgrywać się w w roku 1998, w mieście opanowanym przez apokalipsę zombie. Fabułą kręcić się ma wokół znanych z gier postaci, tocząc się w miejscach znanym graczom z serii, między innymi w posiadłości oraz na komisariacie. Ów posterunek policji mogliśmy eksplorować w Resident Evil 2.

Produkcja inspirowana grami, nie jest powiązana z filmem Paula W.S. Andersona. Twórcą Resident Evil: Welcome To Raccoon City jest Johannes Roberts, mający na swoim koncie filmy: Po tamtej stronie drzwi, Nieznajomi: Ofiarowanie, Podwodna pułapka, Podwodna pułapka 2: Labirynt śmierci.

W obsadzie:  Leon S. Kennedy, Jill Valentine, pojawią się także Chris oraz Claire Redfield oraz William Birkin i Albert Wesker.

Czekając na więcej informacji na temat filmowego reboota w klimacie Zombie, jakim jest Resident Evil: Welcome To Raccoon City, należy zwrócić także uwagę na dwie produkcje Netflixa. Jedną z nich jest serial aktorski Resident Evil oraz anime horror Resident Evil: Wieczny Mrok.

Premiera filmu przewidziana obecnie na 24 listopada 2021 roku. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama