dodano: 2020-11-19 08:20:01

Film superbohaterski Wonder Woman 1984 zaprezentowany na najnowszym zwiastunie. Premiera ustalona, debiut już w grudniu

Film superbohaterski Wonder Woman 1984 zaprezentowany na najnowszym zwiastunie. Premiera ustalona, debiut już w grudniu
10°
0

Film superbohaterski Wonder Woman 1984 w reżyserii Patty Jenkins zaprezentowany na najnowszym zwiastunie. Premiera ustalona. Debiut już w grudniu.
 
Nowa film w uniwersum DC, Wonder Women 1984 nie miał niestety, przez panującą pandemię i pozamykane kina, lekkiego życia. Ciągle przesuwana data premiery smuciła fanów serii o superbohaterach, przynosiła straty twórcom. Wczoraj dystrybutor filmu, Warner Bros.Pictures ogłosił nową i ostateczną datę premiery Wonder Woman 1984, która ma nastąpić w grudniu. 
 
Przeczytaj również: Wonder Woman, czyli superbohaterka w akcji - recenzja nowego filmu w uniwersum DC
 
Film Wonder Woman 1984 nie miał lekko, podobnie jak fani czekający na jego debiut. Na szczęście oczekiwania na debiut nowej superprodukcji dobiegły końca i produkcja w reżyserii Patty Jenkins z Gal Gadot powracającą w tytułowej roli Wonder Woman, zadebiutuje w kinach w Stanach Zjednoczonych 25 grudnia. Jednocześnie produkcja będzie mieć premierę na platformie HBO Max. Kolejną dobrą wiadomością jest to, iż w krajach, które nie mają dostępu do HBO Max, film pojawić się ma w wybranych kinach podobno nieco wcześniej, bo już 16 grudnia
 
Wonder Woman 1984 to kolejna odsłona przygód wojowniczej, superbohaterskiej księżniczki. Diana Prince tym razem podczas trwającej zimnej wojny będzie musiała zmierzyć się w nowymi przeciwnikami, nowym niebezpieczeństwem, jakim dla świata są Cheetah i Max Lord. 
 
Reżyserką Wonder Woman 1984 jest Patty Jenkins, autorem scenariusza Geoff Johns i David Callaham. W filmie występują również Chris Pine jako Steve Trevor, Kristen Wiig jako The Cheetah, Pedro Pascal jako Max Lord, Robin Wright jako Antiope i Connie Nielsen jako Hippolyta.
 
Premiera filmu w wybranych kinach w USA i na HBO Max 25 grudnia. W krajach bez dostępu do HBO Max produkcja ma pojawić się w kinach wcześniej, 16 grudnia. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama