dodano: 2021-05-02 09:40:02

Filmy Spider-Man z uniwersum Marvela, pojawią się w ofercie streamingowej platformy Disney+, ale najpierw na Netflix

Filmy Spider-Man z uniwersum Marvela, pojawią się w ofercie streamingowej platformy Disney+, ale najpierw na Netflix
15°
0

Filmy Spider-Man z uniwersum Marvela, pojawią się w ofercie streamingowej platformy Disney+. Umowa między Sony a Disney została podpisana. Jednak najpierw zobaczą je użytkownicy Netflixa. 

Disney+ to platforma streamingowa, która zyskuje coraz większą liczbę subskrybentów. Na razie nie ma w niej rodaków, bo platforma Disneya nie jest jeszcze dostępna w Polsce, ale to za jakiś czas ma się zmienić. Tymczasem wiemy, że oferta biblioteki Disney+ powiększy się o kolejne tytuły. Nie nastąpi to jednak tak szybko. Wcześniej kinowe produkcje Sony z uniwersum Spider-Man, Marvela, pojawiać się będą na Netflix, która to platforma podpisałam umową z Sony wcześniej i to ona jako pierwsza ma prawa do emisji swoich filmów w streamingu. 

Tymczasem wiemy, że i Disney podpisało masywną umowę z Sony, dzięki której prawa do streamingu i telewizji dla nowych produkcji Sony Pictures, także Spider-Man: No Way Home będzie dostępna dla serwisów streamingowych i liniowych Disneya. 

Przeczytaj również: Spider-Man: Far From Home z kolejnym, pierwszym zwiastunem!

Umowa obejmuje nowe premiery kinowe Sony w latach 2022-2026, jak również tytuły, które są już w bibliotece Sony, wydania, które skierowane były nie tylko do Disney+, ale także Hulu, ABC, Disney Channels, Freeform, FX i National Geographic. Pojawią się wszystkie filmy o Spider-Manie, jak również spin-offy. Na platformie będzie można zatem zobaczyć znane postaci Marvela. Pojawi się: Venom, Morbius i Kraven.  Nie zabraknie nowości, takich jak: Spider-Man: Into the Spider-Verse oraz jego sequela.

Filmy o Spider-Manie będą pojawić się także na Netflix, bo i ta platforma jakiś czas temu podpisała umową z Sony. Dlatego też filmy trafią najpierw do Netflix. Dlatego też filmy z tego uniwersum, pojawią się na Disney+ z osiemnastomiesięcznym opóźnieniem. Najpierw bowiem będą dostępne na platformie Netfix, która to podpisała umową z Sony około miesiąca temu. Dlatego też filmy Sony o Spider-Man, kinowe pojawią się na platformach steamingowych dopiero po upływie tego czasu. 

Platforma Disney+ na razie nie jest dostępna w Polsce.  


Komentarze (0):
Reklama
Reklama