dodano: 2020-02-18 14:15:01
PS4PS4 PRO

Final Fantasy VII Remake będzie zachwycać grafiką! 5 minut powala...

Autor: AnoX
Final Fantasy VII Remake będzie zachwycać grafiką! 5 minut powala...
18°
0

Final Fantasy VII Remake powstaje długo, ale wszystko wskazuje na to, że warto będzie jeszcze uzbroić się w cierpliwość. 5 minut powala poziomem graficznym.
 
Square Enix zaprezentowało zupełnie nowy materiał z rozgrywki zbliżającego się hitu, który będziemy mogli sprawdzić już wkrótce. Pierwsze pięć minut wskazuje, że fani będą wręcz zachwyceni efektem końcowym
 
CORRUPTION 2029 od twórców Mutant Year Zero: Road to Eden z premierą!
 
Produkcja ma zagwarantować nam wysokiej klasy oprawę wizualną, dzięki której praktycznie nie można ot tak porównać oryginały do Remake'u. Ten praktycznie wszystko wzniósł na nowy poziom, oferując nam coś fenomenalnego.
 
"Siódemka" będzie się mogła pochwalić wspaniałymi propozycjami, dzięki którym będziemy mogli dysponować satysfakcjonującymi pomysłami na zabawę oraz odświeżenie, które na wielu poziomach wnosi znakomitą jakość.
 
Oczywiście mowa tutaj tylko o wstępnej animacji, jednakże ilość detali, staranność wykonania oraz spora ilość efektów i ciekawych rozwiązań sprawia, że bez dwóch zdań będziemy się mogli delektować wymarzonym powrotem po wielu, wielu latach.
 
Final Fantasy VII Remake zadebiutuje 10 kwietnia 2020 roku na PlayStation 4.
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama