dodano: 2021-06-21 22:10:01
PCPS3XBOX

Finałowy tydzień Skillfactor rozpoczął się! Co czeka graczy oraz widzów?

Autor: AnoX
Finałowy tydzień Skillfactor rozpoczął się! Co czeka graczy oraz widzów?
11°
0

Finałowy tydzień Skillfactor oficjalnie się rozpoczął, a co za tym idzie druga seria powoli zbliża się do swojego końca. Co się wydarzy w na dniach?

Już w najbliższą sobotę oraz niedzielę odbędzie się finał drugiej edycji SkillFactor, nowe e-sportowej inicjatywy rozgrywającej się na żywo w ramach lanowych pojedynków.

Cztery drużyny będą po treningach ze swoimi trenerami oraz zawodowcem w postaci Szymona "Nodsury" Kościelniaka, rywalizując o miano najlepszej z ekip. 

W Gdańsku do rywalizacji staną:

  1. (KubiK): AntyVirus, AxEcHo, Zoo, przemeklovel oraz Boll
  2. (Honey): Deiks, MonsterJD, neexus, kml i Nijo
  3. (Ikusia): Melavi, BayteLs, Cha0ss-, sEIS- oraz xbnk
  4. (STOMP): coldix, Pitahay, Hottenn, Cieniu i Donek

 

Warto także zwrócić uwagę na to, że niektórzy z graczy mieli okazję rywalizować także w ramach pierwszej edycji, gdzie mogli już się pokazać.

Przeczytaj też: Rage Squad zostanie wydane przez Grupę Kapitałową Oxygen!

To bardzo ciekawe zjawisko, gdy osoby związane z profesjonalną sceną esportową nie tylko bardzo angażują się w pomoc amatorom, ale mają również szansę nauczyć się czegoś od swoich młodszych stażem kolegów - taką sytuację mogliśmy zaobserwować podczas pierwszej edycji SkillFactor, gdy Paweł “innocent” Mocek trenował ze swoją drużyną i zauważył kilka zagrań niespotykanych dotąd na polskiej scenie. Sam z resztą zażartował, że może się wiele nauczyć od swojej drużyny prowadząc taki trening. - wspomina Artur Gałecki, Marketing & PR Manager VYRAL.

 

Finał SkillFactor będzie można śledzić na Twitchu rozgrywek oraz poszczególnych mentorów.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama