dodano: 2017-01-08 20:00:02

Firma G2A od środka!

80°
0
Firma G2A od środka!
Nie wielu z was wie, ale firma G2A.com posiada polskie korzenie i MA swoją siedzibę w Rzeszowie. Dla wszystkich jest to przedewszystkim firma o międzynarodowym zasięgu w pośrednictwie sprzedaży gier, ale do końca nikt z nas nie zdawał sobie sprawy gdzie bije serce tej firmy.
 
 
Od kiedy współpracujemy z G2A ciągle przyglądamy się ich działalności, dlatego możemy Was zapewnić, że jest to firma o wielkim potencjale, która obecnie zatrudnia 600 osób, a w planach jest zatrudnienie następnych 400 osób w roku 2017! Firma szykuje się na wielką ekspansję na rynkach, z którymi niedawno nie kojarzyliśmy G2A. To już nie tylko strike handel pośredniczy grami, ale też płatności online, sprzedaż skórek, koszulek, gadżetów z drukarek 3D czy też produkcja gier.

Niedawno jeden z vlogerów - Szafa, miał przyjemność odwiedzić siedzibę firmy G2A w Rzeszowie, gdzie miał okazję zobaczyć jakimi standardami rządzi się tego typu firma w Polsce i czy przypadkiem nie jest tak, że daleko odbiega od norm światowych. Jak się okazało jest wręcz przeciwnie.
 
Zasadnicza część materiału rozpoczyna się w okolicach 5 minuty.
 


I jak podobają Wam się takie warunki do pracy? Salon gier, bar piwny, masaż, jacuzii (suche i morke), krótka drzemka w oddzielonym pokoju.. sądzę, że firma ta dla niektórych może prezentować się jak marzenie. Jeżeli to WY, to nie pozostaje Wam nic tylko... spełnijcie swoje marzenia! Jak wspomniałem powyżej G2A szuka ponad 400 osób a rekrutacje ciągle trwają, może właśnie TY znajdziesz swoje miejsce w ich szeregach.

UWAGA WAŻNE!

Jeśli nie jesteście z Rzeszowa to nie problem firma pomoże Wam w relokacji i w organizacji Waszego nowego na życia na miejscu. Patrząc na przyjacielską atmosferę jaka panuje w biurze to i z aklimatyzacją nie będzie problemu.
 
 
Kogo aktualnie szuka firma G2A? Możecie sprawdzić to pod linkiem https://www.g2a.co/careers zastanówcie się czy to nie jest jedna z największych okazji, aby wkroczyć wielkim krokiem do ukochanego świata gier!
 
ogolny

Komentarze (0):
Reklama
Reklama