dodano: 2020-02-10 20:00:01
PC

Florence, króciutka przygodówka, która zapadnie Wam w pamięć

Gra: Florence
Florence, króciutka przygodówka, która zapadnie Wam w pamięć
22°
0

Florence, to niezależna, trwająca zaledwie 30 minut przygodówka studia Mountains, która szybko zapadnie w pamięć. Premiera gry przewidziana jest już za kilka dni.
 
Florence to niezwykle króciutka, interaktywna historia, inspirowana powieściami wizualnymi i komiksami, która poprzez swoją opowieść, miło krótkiego czasu zabawy, niezwykle szybko zapada w pamięć
 
Abstrakcyjne Heal, eksperymentalna gra przygodowa twórcy DISTRAINT 
 
Gra opowiada o tytułowej Florence Yeoh, młodej kobiecie, która w wieku 25 lat wiedzie nieco nudne i monotonne życie naznaczone niekończącą się rutyną pracy, snu i częstymi kontaktami z mediami społecznościowymi. Sytuacja zmienia się, gdy pewnego dnia poznaje wiolonczelistę o imieniu Krish. Dzięki niemu dziewczyna zaczyna zupełnie inaczej widzieć otaczający ją świat. 
 
Zanurzając się w rozgrywkę, gracz zostanie uczestnikiem ich wspólnego życia, poznając kolejne etapy związku Florence i Krisha. Zagłębimy się w ich historię od  od flirtu aż po konfliktu, od intymności po rozstania. 
 
Florence to gra wykonana w ręcznie rysowanym stylu graficznym, nastawiona na interaktywną i niezwykle emocjonalną fabułę. Przygodówka posiada także oryginalną ścieżkę dźwiękową. 
 
Premiera gry na Steam oraz GOG.com w wersji na PC oraz Mac 13 lutego 2020 roku.  
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama