dodano: 2022-08-05 23:00:01
PC

Fogel And Porki Evil Arcade, przygodowa gra akcji i wizualna powieść z datą Wczesnego Dostępu Steam

aktualności news Fogel And Porki Evil Arcade, przygodowa gra akcji i wizualna
Fogel And Porki Evil Arcade, przygodowa gra akcji i wizualna powieść z datą Wczesnego Dostępu Steam
0

Fogel And Porki Evil Arcade, przygodowa gra akcji i zarazem wizualna powieść, dzieło Arprix, FreeAnimals_Software, Dnovel z datą Wczesnego Dostępu Steam.

Jesienią we Wczesnym Dostępie na platformie Steam będziemy mogli zagrać w przygodową grę od studiów Arprix, FreeAnimals_Software, Dnovel, która nawiązuje swoim stylem do arcadowych gier lat 80-tych. Przygodówka nosi tytuł Fogel And Porki Evil Arcade.

Zapoznaj się także z: South of the Circle, narracyjna przygodówka rozgrywająca się w czasie zimnej wojny zadebiutowała

Rozgrywkę inspirowaną grami arcadowymi, w stylu visual novel, nawiązującą do rozgrywek w salonach gier, w retro wave stylu graficznym, przeniesioną do współczesności, mają do zaoferowania deweloperzy ze studiów Arprix, FreeAnimals_Software, Dnovel, w swoim projekcie, który zmierza jesienią na Steam, we Wczesnym Dostępie.

Gra nosi tytuł Fogel And Porki Evil Arcade i znajdziemy w niej nawiązania na filmów science-fiction, akcji, ale także horrorów i oczywiście gier zręcznościowych z lat 80 o 90-tych ubiegłego wieku, poznając świat pełnej problemów oczami dwóch nastolatek, które uwielbiają gry wideo, metal i są niezwykle ciekawskie. I tak pewnego dnia, zupełnie przypadkiem, przez ich cechę wytykania nosa w nie swoje sprawy, uwalniają z równoległej rzeczywistości starożytnego demona, który kiedyś został zamknięty w grze wideo. Teraz muszą zrobić wszystko, by go z powrotem w tej grze umieścić. Niestety nie będzie to jednak łatwe zadanie.

Przeczytaj również: Torii, poruszająca gra przygodowa stworzona przez Joaquin Castro z kartą na Steam

Gra wykonana jest w ładnym stylu, łączącym animowaną grafikę z retro, rozgrywce towarzyszy syntezatorowa ścieżka dźwiękowa prosto z lat 80-tych, a w samej grze znajdziemy wiele odniesień do popkultury tamtych czasów. 

Gra zmierza na komputery osobiste, we Wczesnym Dostępie. Jej premiera przewidziana jest na 21 października 2022 roku.

Karta gry na Steam

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama