dodano: 2022-01-12 20:00:01
PC

Foolish Mortals, skarb Bellemore Manor musi być odnaleziony. Kolejna przygodowa klasyka na horyzoncie!

aktualności news Foolish Mortals, skarb Bellemore Manor musi być odnaleziony
Foolish Mortals, skarb Bellemore Manor musi być odnaleziony. Kolejna przygodowa klasyka na horyzoncie!
15°
0

Foolish Mortals, skarb Bellemore Manor musi być odnaleziony. Kolejna przygodowa klasyka, tym razem stworzona przez Inklingwood Studios na horyzoncie.

Na brak zapowiedzi klasycznych przygodówek w rysunkowym stylu, jak na razie nie możemy narzekać. Właśnie na horyzoncie pojawiła się kolejna point and click propozycja, od Inklingwood Studios, która zabierze graczy do nawiedzonej przez duchy posiadłości w poszukiwaniu skarbu. 

Przeczytaj również: Monitory Samsunga zostały docenione i wyróżnione na targach CES 2022

Gra nosi tytuł Foolish Mortals i jest klasycznym przygodowym tytułem typu "wskaż i kliknij", stworzony w ręcznie rysowanym stylu graficznym, z równie klasycznymi łamigłówkami. Do dyspozycji gracza aż 100 przedmiotów do wykorzystania, system podpowiedzi, jaki twórcy do gry wbudowali.

Podczas eksploracji gry podziwiać będziemy 125 ręcznie malowanych teł, w aż 65 lokacjach, w pełnej rozdzielczości HD. W nich natkniemy się na 30 przeróżnych postaci, w pełni zdubbingowanych - wersja angielska, w tym także duchy. Rozgrywce towarzyszyć będzie oryginalna muzyka. 

W grze przenosimy się na wyspę u wybrzeży Luizjany, w miejsce zwane "Skałą Diabła", do roku 1932. Bohaterem opowieści jest młody mężczyzna, Murphy McCallan, który od dawna na obsesję na punkcie skarbu ukrytego w posiadłości Bellemore Manor. O miejscu tym chodziły jednak złe słuchy. Podobno zamek od dawna jest nawiedzony przez dychy zmarłego małżeństwa, które kiedyś zniknęło w tajemniczych okolicznościach. 

Przeczytaj również: The Adventures Of Bryan Scott, klasyka przygodowa w stylu Broken Sword zapowiedziana

Murphy McCallan jednak nie zamierza się poddać i jeśli dusze są uwiezione w tym miejscu, to chętnie wypyta je o skarb. Szybko okazuje się jednak, że skarb kryje zdecydowanie więcej niż nasz bohater sądził. jego wizyta spowodowała, że obudził duchy, którym nie przeszkadza, że nie żyją. Ale zbudził także złego upiora, który pragnie zdobyć skarb przed nim. Żeby dostać się do skarbu, musi dowiedzieć się co stało się na wyspie lata temu i nie wiadomo także, czy nie.....umrzeć. 

Gra ma zadebiutować na platformie Steam w tym roku. Na razie nie znamy konkretniejszej daty. 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama