dodano: 2018-12-05 10:10:01

Forever Entertainment z nowymi informacjami ze świata gier

Autor: agusia16
Forever Entertainment z nowymi informacjami ze świata gier
0

Kolejna garść informacji od studia Forever Entertainment S.A. przynosi wieści nie tylko o nadchodzących premierach na platformę Nintendo Switch, ale i przecenach oraz beta testach horroru Bedtime Blues.
 
Zaczynamy właśnie od projektu grozy niezależnego HANNMADE Studios, Bedtime Blues, którego wydaniem zajęło się Forever Entertainment S.A., a którego beta testy trwają. Wydawca i twórcy poszukiwali  zarówno testerów, jak i recenzentów tej gry akcji, utrzymanej w konwencji horroru, wykonanej w pikselowej grafice retro.
 
W grze wcielamy się w dziecko, które przeżywa niewyobrażalny dla niego koszmar na jawie. Pewnej nocy ożywa jego ukochany miś, który nie jest już taki przyjazny. Przechadzając się po swoim pokoju młodzieniec musi szukać wskazówek, by rozwiązać tę straszną tajemnicę, pamiętając jednak, że nie jest bezpieczny, a jego jedynym sprzymierzeńcem jest latarka, dzięki której może odstraszać Teddy'ego czyli swoją teraz agresywną pluszową maskotkę.
 
Bedtime Blues zadebiutuje na Steam 29 marca 2019 roku w wersji na PC. 

Karta gry na Steam

 
23 października na Steam we wczesnym dostępie trafiła zręcznościówka 2D, Dandy & Randy, o której mieliśmy okazję wspominać przy okazji poprzedniego newsa o grach Forever Entertainment. Dołączając do społeczności Steam, kupując grę możemy wspomóc jej produkcję, pomagając w jej ulepszaniu.
 
W grze stworzonej przez niezależne Asteristic Game Studio, wykonanej w niezwykle kolorowym stylu graficznym, wcielamy się w dwóch najgorszych archeologów na świecie, przeżywając razem przygody, szukając skarbów i pokonując wrogów.
 
Dandy & Randy jest już na Steam we wczesnym dostępie. Zadebiutuje także na konsoli Nintendo Switch, a stanie się to w 2019 roku.

Karta gry na Steam

 
Już wkrótce na wspomnianą konsolę Nintendo Switch trafią dwie gry wydane przez Forever Entertainment S.A. , szalona gra logiczna, Grab Lab oraz zręcznościówka DIGGERMAN
 
Pierwszy tytuł, stworzony przez Digital Melody Games to jak wspomniałam szalona gra logiczna, w której wcielamy się w równie szalonego naukowca i pomagamy mu zebrać wszystkie fiolki oraz fragmenty jego wehikułu czasu, a wszystko po to, by uratować świat chylący się ku rychłemu upadkowi. 
 
Odwiedź stronę oficjalną
 
Druga produkcją, która zadebiutuje na Switch jest DIGGERMAN, zręcznościowa gra, o której mieliśmy okazję wspominać przy okazji listopadowych nowości Forever Entertainment.
 
Twórcami produkcji, podobnie jak w przypadku poprzedniej gry, jest studio Digital Melody Games, a wcielamy się w niej w osobnika, którego całym światem jest kopanie, nie dla sławy, dla pieniędzy, ale dlatego, że to lubi. Jego spokojne i bezproblemowe życie zmienia się, gdy jego ukochana zostaje porwana. Od teraz kopanie staje się zupełnie czymś innym.

Odwiedź stronę oficjalną

Na koniec trzy propozycje na Nintendo Switch, które można obecnie zakupić na owej platformie w obniżonej cenie, a są nimi gra logiczna The Mahjong Huntress, której cena została obniżona o 33%, o której mieliśmy okazję wspominać tutajStartide, która jest teraz o 20%, w której gramy jako pilot elitarnej jazdy międzygwiezdnej Recon Mecha z unikalnym zestawem broni i specjalnymi umiejętnościami, o której więcej przeczytacie w tym miejscu oraz Fly O'Clock, która jest teraz tańsza o 33%. O grze przeczytacie tu.

The Mahjong Huntress - Nintendo Switch

Fly O'Clock - Nintendo Switch

Startide - Nintendo Switch


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama