dodano: 2022-09-21 23:00:01
PC

FunnyPizzaLand 2, zabawna przygodówka, preguel FunnyPizzaLand na Steam już w październiku

aktualności news FunnyPizzaLand 2, zabawna przygodówka, preguel FunnyPizzaLand na Steam już w październiku
FunnyPizzaLand 2, zabawna przygodówka, preguel FunnyPizzaLand na Steam już w październiku
0

FunnyPizzaLand 2, zabawna przygodówka od niezależnego twórcy, Romana, prequel FunnyPizzaLand zadebiutuje na Steam już w październiku. 

Kolejną grą, która będzie maiła swoją premierę już w październiku będzie FunnyPizzaLand 2, która jest prequelem FunnyPizzaLand, przenoszącym graczy w czasie aż o 400 lat wstecz. Gra ma swoją kartę na Steam, a także zwiastuny filmowe. 

Zapoznaj się także z: W GOG-u pojawiła się z kolejna nowa Oferta Tygodnia, podczas której możemy znaleźć tytuły nawet do -90% taniej!

Przygodówka w klasycznym stylu point-and-click, ręcznie rysowana, zabawna i dla miłośników pizzy, to kolejna propozycja od niezależnego twórcy, znanego jako Roman. Wraca on z kolejnym tytuł z serii FunnyPizzaLand, która miała swój początek w 2002 roku, czyli już ponad dwadzieścia lat temu. Tym razem przeniesie ona graczy w czasie wstecz, i skupiając się na historii, której jest preguelem wspomnianej gry. W ten zagramy już na początku października, na platformie Steam.

FunnyPizzaLand 2 to historia dawnego krewnego głównego bohatera, znanego z pierwszej części gry, a jego losy poznajemy aż 400 lat wstecz, przed akcją oryginalnej gry. Nowa odsłona opowieści daje graczom możliwość wglądu w najważniejsze wydarzenia dziejące się w przeszłości, jednocześnie pozwalając grać w prequel bez konieczności znajomości growego pierwowzoru.

Przeczytaj również: Świat przygodówek #142 - Little Orpheus, Unusual findings, FATAL FRAME/PROJECT ZERO, premiery, zapowiedzi

W grze przenosimy się do roku 1632, by wcielić się w osobistego kucharza króla, niejakiego Pedro, który ma ambitne plany stworzenia najlepszej pizzy, jak do tej pory. Ale te krzyżują kontakty z mroczną stronę dziwacznego świata, jakim jest Pizzlandia. Wkrótce Petro będzie musiał ruszyć w szaloną podróż, gdzie czeka na niego mnóstwo zagadek do rozwiązania i mnóstwo komediowych sytuacji, jakie mają zamknąć świat znany z owej przygodowej, krótkiej serii. 

Gra zmierza na komputery osobiste, na platformę Steam 8 października 2022 roku.

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama