dodano: 2022-01-13 20:00:01

Galactic Civilizations III ponownie za darmo na Epic Games Store. Znamy kolejny darmowy tytuł

aktualności news Galactic Civilizations III ponownie za darmo na Epic Games Store. Znamy kolejny darmowy tytuł
Galactic Civilizations III ponownie za darmo na Epic Games Store. Znamy kolejny darmowy tytuł
12°
0

W tym tygodniu na Epic Games Store, po raz kolejny gra strategiczna o tytule Galactic Civilizations III. Poznaliśmy także grę rozdawaną w przyszłym tygodniu.

Zgodnie z zapowiedziami z zeszłego tygodnia, na Epic Games Stiore można już pobierać, w darmowej formie kolejny tytuł. Tym razem jest to growy projekt tytule Galactic Civilizations III, gra, którą już mogliśmy dodawać do swojej biblioteki, również za darmo.  

Zapoznaj się również z: Twisted Metal w nowej odsłonie trafi w ręce FireSprite, przynajmniej wedlug plotek

Od 17-tej dnia dzisiejszego, czyli 13 stycznia 2022 roku, można dodawać do swojej biblioteki na Epic Games Store kolejną grą. Jest nią strategiczna gra stworzona przez studio Stardock Entertainment, w której spróbujemy zbudować własną cywilizację, która nie oprze się wrogowi, ani próbie czasu. Będziemy mogli posługiwać się dyplomacją, ale także szpiegować i budować wielki postęp techniczny, wybierając spośród wielu ras.

Przeczytaj również: Nowy dodatek Intrigue do Galactic Civilizations III

Gra dostępna jest za darmo, tak jak wspominaliśmy, ponownie. Można ją dodawać do biblioteki na Epic Games Store od 13-20 stycznia, do godziny 17-tej. Wtedy to udostępniona zostanie kolejna gra. Będzie nią logiczna gra nastawiona na zagadki i łamigłówki, o tytule Relicta. Będziemy ja mogli dodać do swojej biblioteki od 20-27 stycznia, także do godziny 17-tej

Gra dostępna za darmo w wersji na komputery osobiste PC. 

Epic Games Store - odbierz darmową grę

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama