dodano: 2022-01-13 20:00:01

Galactic Civilizations III ponownie za darmo na Epic Games Store. Znamy kolejny darmowy tytuł

Galactic Civilizations III ponownie za darmo na Epic Games Store. Znamy kolejny darmowy tytuł
10°
0

W tym tygodniu na Epic Games Store, po raz kolejny gra strategiczna o tytule Galactic Civilizations III. Poznaliśmy także grę rozdawaną w przyszłym tygodniu.

Zgodnie z zapowiedziami z zeszłego tygodnia, na Epic Games Stiore można już pobierać, w darmowej formie kolejny tytuł. Tym razem jest to growy projekt tytule Galactic Civilizations III, gra, którą już mogliśmy dodawać do swojej biblioteki, również za darmo.  

Zapoznaj się również z: Twisted Metal w nowej odsłonie trafi w ręce FireSprite, przynajmniej wedlug plotek

Od 17-tej dnia dzisiejszego, czyli 13 stycznia 2022 roku, można dodawać do swojej biblioteki na Epic Games Store kolejną grą. Jest nią strategiczna gra stworzona przez studio Stardock Entertainment, w której spróbujemy zbudować własną cywilizację, która nie oprze się wrogowi, ani próbie czasu. Będziemy mogli posługiwać się dyplomacją, ale także szpiegować i budować wielki postęp techniczny, wybierając spośród wielu ras.

Przeczytaj również: Nowy dodatek Intrigue do Galactic Civilizations III

Gra dostępna jest za darmo, tak jak wspominaliśmy, ponownie. Można ją dodawać do biblioteki na Epic Games Store od 13-20 stycznia, do godziny 17-tej. Wtedy to udostępniona zostanie kolejna gra. Będzie nią logiczna gra nastawiona na zagadki i łamigłówki, o tytule Relicta. Będziemy ja mogli dodać do swojej biblioteki od 20-27 stycznia, także do godziny 17-tej

Gra dostępna za darmo w wersji na komputery osobiste PC. 

Epic Games Store - odbierz darmową grę


Komentarze (0):
Reklama