dodano: 2020-10-16 23:00:01

Game Music Festival Vol. 3 dzisiaj wystartowało! Wydarzenie możemy za darmo śledzić z domu! Nadrób zaległość i przygotuj się na jutro!

Autor: AnoX
Game Music Festival Vol. 3 dzisiaj wystartowało! Wydarzenie możemy za darmo śledzić z domu! Nadrób zaległość i przygotuj się na jutro!
12°
0

Game Music Festival Vol. 3 w dziś oficjalnie wystartowało, a my możemy obejrzeć całe wydarzenie bezpośrednio z domu. Gdzie znajdują się transmisje?
 
W dniu dzisiejszym wystartowało największe growo-muzyczne wydarzenie, w trakcie którego będziemy się mogli zapoznać z kolejną dawką wiedzy i doświadczyć kolejnych koncertów dostarczających magię "growej" muzyki.
 
Baldur's Gate III, Divinity: Original Sin II, Transistor, Hades, Pyre i Bastion znalazły się razem w ramach wydarzenia, które umożliwia uczestnikom doświadczyć wyjątkową porcję świetnych utworów w nowych kompozycjach.
 
Organizatorzy zdecydowali się udostępnić całość zupełnie za darmo za pośrednictwem YouTube'a i Twitcha, gwarantując widzom świetną jakość dźwięku oraz obrazu, oferując to wszystko w domu.
 
Pomimo zaistniałej sytuacji twórcy się nie poddają i pozwalają wszystkim skosztować wyjątkowego koncertu z wieloma świetnymi utworami!
 
Game Music Festival Vol. 3 odbywa się w dniach od 16 do 17 października 2020 roku we Wrocławiu, a  dla wielu z nas w sieci.
 
Dzisiejsza transmisja:
 
 
 
Jutrzejszy koncert (17 października 2020 roku):
 
 
Transmisje na Twitchu:
 

 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama