dodano: 2019-08-20 11:15:06
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

gamescom 2019 - Biomutant zagościło z datą premiery na show?

Autor: AnoX
Gra: Biomutant
gamescom 2019 - Biomutant zagościło z datą premiery na show?
21°
0

Biomutant nie mogło zabraknąć na targach gamescom 2019 podczas show przygotowanego przez THQ Nordic. Co wydawca przedstawił? Otrzymaliśmy datę premiery?
 
Z racji problemów ze składem zdecydowano się rozpocząć od rozgrywki, która już od pierwszych chwil wydawała się być bardzo ciekawa. Proces tworzenia postaci wydaje się być bardzo interesujący oraz zaskakujący, ze względu na bardzo szerokie możliwości dostosowania naszego bohatera.
 
Ten może się pochwalić naprawdę atrakcyjną oraz ładną rozgrywką bazująca na ciekawie odbywającej się walce. Ta odbywała się z użyciem broni palnych, które poza zadawaniem widocznych cyferkami obrażeń związana została także z nieco komiksowymi napisami.
 
W zabawie ujrzeć możemy jak wiele potrafi się dziać naraz, włącznie z pojawieniem się wielkiego potwora i walką z nim bezpośrednio. Demo wydaje się być bardzo rozbudowane i zapewnia graczom sporo treści do sprawdzenia.
 
Akcja jest naprawdę dynamiczna, a wraz z pojedynkami bezpośrednimi bronią fizyczną dostrzec możemy jak efektownie się prezentuje i jak małe dodatki podbijają odbiór poszczególnych ciosów.
 
Zabawa wydaje się być bardzo rozbudowana i już na tym etapie może się podobać, pytanie brzmi czy prezentowany poziom będzie obowiązywał w całej grze czy jednak coś dalej nie jest odpowiednio dopracowane....
 
Biomutant wciąż nie ma daty premiery.

Oglądaj użytkownika THQNordic na żywo na www.twitch.tv


Tagi: biomutant,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama