dodano: 2019-10-09 06:05:09

Games Clash Masters 2019 okazało się sukcesem - statystyki wydarzenia

Autor: AnoX
Games Clash Masters 2019 okazało się sukcesem - statystyki wydarzenia
0

Wydarzenie Games Clash Masters 2019 odbyło się w tym roku i ponownie okazało się sporym sukcesem, co najlepiej oddają opublikowane statystyki oraz dane.
 
Druga edycja Games Clash Masters 2019 zakończyła się dwa tygodnie temu, po raz kolejny wieńcząc zacięte zmagania w Counter Strike Global Offensive. W Gdynia Arena ujrzeć można było efektowne zmagania e-sportowe na bardzo wysokim poziomie.
 
W trakcie trzech dni 848224 unikalnych widzów śledziło jak osiem ekip walczyło o zwycięstwo oraz nagrody z puli wynoszącej aż 100 tysięcy dolarów. Na miejscu prawie 6,5 tysiąca osób miało okazję wziąć udział w wielu aktywnościach.
 
Przygodowo-logiczne Discolored - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
Po udanych kwalifikacjach przyszedł czas na zmagania, w których w półfinale znalazły się aż dwie rodzime ekipy - Aristocracy oraz Illuminar Gaming. Drugi z zespołów poradził sobie lepiej, zwyciężając ostatecznie nawet w wielkim finale po zaciętym pojedynku z niemieckim Sprout.
 
Gdynia po raz kolejny była gospodarzem e-sportowego święta, które rozwijało się i zapewne będzie się rozwijać także w kolejnych latach. Takie wydarzenia w kalendarzu są bardzo ważne, ponieważ mamy w Polsce wiele tajemnic, które wciąż jeszcze nie wyszły z cienia.  
 
Infografika ze statystykami

źródło: Informacja prasowa, Fot. Games Clash Masters / Maciej Kołek

Komentarze (0):
Reklama
Reklama